Všechny články

Pojďme si to říct otevřeně. Miluji vše zelené, rostoucí a pnoucí, ale má péče je zřejmě tak přepečlivá, že ne vše mi vydrží. Navíc, vždy uprostřed léta beru nohy na ramena a odjíždím minimálně na 14 dní za hranice země. Co dělat, abych o všechny ty květiny a zeleninu, co si od semínek pěstuji na terase, nepřišla? Jediným smysluplným řešením...

Tak tuhle dětskou průpovídku známe snad všichni a věřím, že i o "cashback" portálech jste již něco málo slyšeli. Proč se spokojit s málem, když můžete mít víc, mnohem víc:-)

Ten název je naprosto jasný. Hlavně, když vám synátor, 3500 km vzdálený, zahlásí, matko potřebuji nutně boty. Kam jinam se obrátit než na můj oblíbený nákupní klub Lounge by Zalando.

Věděli jste, že zelené lístky jsou plné vitamínů? Ne? Tak se pojďte spolu s námi inspirovat, jak začít s pěstováním microgreens. Se sadami od Plastia.cz už snad nemůže být nic lehčího a to já toho za svůj život zase tak moc nevypěstovala. Buď se starám moc a nebo málo:-)

Konečně jsme se dočkali vyšších teplot a můžeme odložit zimní obuv a vrhnout se na nákupy jarních balerín a letních střevíčků. Jakmile ale volíme boty s otevřenou špičkou nebo patou, musíme počítat také s tím, že odhalíme naše chodidla. V mém případě tedy přes zimu dost zanedbaná. Takže, jak na péči našich nohou, které byly tak dlouho uzavřené v...

Pamatujete se, minulý rok v září jsme vás zvali na akci Barbie uklízí Letňany. Nyní, po opravdu dlouhé zimě, pro vás máme další skvělý tip. Při příležitosti Dne Země 22. dubna, od 10.00 do 16.00 hodin, budou moct návštěvníci OC Letňany udělat dobrou věc a spolu s Barbie a její týmem opět uklidit okolí. Samozřejmě, odměna nikoho nemine...

Stejně jako móda i šperky podléhají módním trendům. Já mám, ale ráda ty minimalistické a nadčasové. Takové, které v jakýkoliv okamžik mého života dokáží s grácií doplnit mou osobnost, ať už mám na sobě pracovní nebo společenský outfit. Přesně takové, které mi nabízí značka Ornamenti.

Aneb dnes si budeme povídat o vínu. Vzhledem k tomu, že víno mám ráda, ale nijak extra mu nerozumím, vezmeme to trošku z jiného soudku a to výběrem podle etiket. Nakonec takhle mě to ochutnávání baví nejvíc...

Hezky se usaďte, zapněte si, stejně jako já, intimní osvětlení a začněte naprosto v klidu, s vůní kakaa, vybírat vánoční dárky. Žádný stres a mraky lidí. Hezky v pohodlí vašeho domova, s telefonem nebo notebookem v ruce.

Jsem moc ráda, že vám opět po nějaké době mohu představit kvalitní český produkt. V mých očích vlastně i dost jedinečný. Stoprocentně přírodní holistickou kosmetiku pro ženy i muže BEWIT bez jakýchkoliv, chemických konzervantů či tělu neprospěšných látek.

Aneb budoucnost růžové je v zelené! Tohle je totiž hlavní heslo úžasné akce, kterou od pondělí 19. září až do 25. září pořádá obchodní centrum Letňany ve spolupráci s Barbie.

Máme tu podzim a to znamená návrat dětí do škol a školek, skok do rozjetých kolejí kroužků a dalších aktivit a vzpomínky na letní dovolenou se nám pomalu rozplývají v sychravých dnech a do dalších volných chvil je ještě daleko. Tohle všechno se na nás může nejen psychicky podepsat. A věřte, že vím o čem mluvím😊

Úplně na začátku byla touha něco změnit. STOP. Musím k vám být upřímná, nebyla. První nápad vytvořit svůj vlastní eco produkt do naší do té doby ne příliš eco-bio políbené domácnosti přišel s těhotenstvím. Musela jsem víc odpočívat a s tím přišly chvilky, které jsem neměla čím vyplnit a tak jsem se vrhla na svůj první eco čistič nádobí.

To mi sedí!

02.07.2022

Tak asi začnu otázkou? Opravdu nosíte správnou velikost podprsenky? (Pánové, zdržte se svých vtipných odpovědí😊). Jestli patříte k 8 z 10 žen, které ji neznají, pak rozhodně čtěte dál. A vlastně, čtěte dál i pokud ji znáte, bude to pro vás hezká inspirace.

Přiznám se, že vaření je pro mě spíš každodenní starost, ale pečení, to je láska. Proto si kuchyň ráda vybavuji designovými, ale zároveň praktickými pomocníky. Jeden z nich ke mně právě doputoval. Krémová kameninová mísa Mason Cash z eshopu Denis Henry.

Ne nemluvím o obyčejných aviváží. Mluvím o parfémech na praní. Ještě jste o nich nikdy neslyšeli? Tak to se příjemně posaďte, udělejte si kávu, hoďte nohy na stůl a pozorně čtěte dál.

Přiznejme si, že boom tabletů je už pro většinu z nás, tak trochu za zenitem. V domácnosti máte hned několik vysocerychlostních počítačů, notebooků, herních konzolí a k tomu nejnovější typy telefonů. K čemu teda pořizovat tablet? Není to zcela zbytečné? Tak nějak jsem se na začátku ptala sama sebe.