Barbie uklízí Letňany

19.09.2022

Aneb budoucnost růžové je v zelené! Tohle je totiž hlavní heslo úžasné akce, kterou od pondělí 19. září až do 25. září pořádá obchodní centrum Letňany ve spolupráci s Barbie.

Co vás čeká po celý týden?

Během celého týdne 19. - 25. září si můžete s dětmi (ano, i vy milé maminky) pohrát v Barbie herní zóně, kterou najdete v přízemí u food courtu a bude otevřena denně od 10 - 19 hodin.

Pak jděte po čichu a až ucítíte vůni přírodní francouzské kosmetiky Loccitane, zastavit, stát, protože přímo u ní můžete vidět jedinečnou výstavu Barbie panenek. K vidění budou unikátní a sběratelské panenky Barbie a dozvíte se také spoustu zajímavých informací ze světa Barbie!

Tak schválně, věděli jste, že nejprodávanější panenkou Barbie všech dob byla v roce 1992 panenka Totally Hair™ s vlasy až k patám? Nebo, jak zní celé jméno Barbie a jaké je její datum narození?

Nezapomeňte přijít v sobotu!

Sejdeme se mezi 10 a 16 hodinou pod růžovým Barbie stanem před vstupem od sídliště, kde si vyzvednete potřebné vybavení na úklid. Samozřejmě v růžové barvě:-)

Zabavíme se a zároveň kolektivně uděláme dobrou věc pro naši planetu. Sebrat pár papírků z okolí není přeci nic těžkého. A jak nám to všem prospěje. Za nasbíraný pytel s odpadky obdrží každý malý pomocník nejen certifikát o absolvování úklidu ale také krásnou panenku Barbie od Mattela a další dárečky. A to už je silná motivace, že:-)

Celá tato akce se koná v duchu BARBIE LOVES OCEAN. Ta odkazuje na nutnost chránit naše oceány, které jsou zahlcené plasty. A když oceány, tak proč také ne naše nejbližší okolí. Přímo z této řady jsou vyrobené některé panenky Barbie i z recyklovaných plastů. Samozřejmostí je papír s certifikátem FSC a recyklovatelný obal.

Tak buďme zodpovědný a naučme našich nejmenších vážit si přírodu. Čekáme vás v sobotu 24. září v OC Letňany!

Jo a abychom nezapomněly!

Celý týden můžete na Facebooku i Instagramu OC Letňany soutěžit i o krásný Barbie domeček.