Lifestyle

 

Tak mám tady ještě někoho, kdo ještě letos nepodlehl kouzlu Vánoc? Tak snad tenhle článek vás příjemně nabudí a zároveň zjednoduší tápání v temných vodách zvaných "výběr dárků" pro své nejbližší.

Pojďme si to říct otevřeně. Miluji vše zelené, rostoucí a pnoucí, ale má péče je zřejmě tak přepečlivá, že ne vše mi vydrží. Navíc, vždy uprostřed léta beru nohy na ramena a odjíždím minimálně na 14 dní za hranice země. Co dělat, abych o všechny ty květiny a zeleninu, co si od semínek pěstuji na terase, nepřišla? Jediným smysluplným řešením...

Tak tuhle dětskou průpovídku známe snad všichni a věřím, že i o "cashback" portálech jste již něco málo slyšeli. Proč se spokojit s málem, když můžete mít víc, mnohem víc:-)

Pamatujete se, minulý rok v září jsme vás zvali na akci Barbie uklízí Letňany. Nyní, po opravdu dlouhé zimě, pro vás máme další skvělý tip. Při příležitosti Dne Země 22. dubna, od 10.00 do 16.00 hodin, budou moct návštěvníci OC Letňany udělat dobrou věc a spolu s Barbie a její týmem opět uklidit okolí. Samozřejmě, odměna nikoho nemine...

Aneb dnes si budeme povídat o vínu. Vzhledem k tomu, že víno mám ráda, ale nijak extra mu nerozumím, vezmeme to trošku z jiného soudku a to výběrem podle etiket. Nakonec takhle mě to ochutnávání baví nejvíc...

Hezky se usaďte, zapněte si, stejně jako já, intimní osvětlení a začněte naprosto v klidu, s vůní kakaa, vybírat vánoční dárky. Žádný stres a mraky lidí. Hezky v pohodlí vašeho domova, s telefonem nebo notebookem v ruce.

Aneb budoucnost růžové je v zelené! Tohle je totiž hlavní heslo úžasné akce, kterou od pondělí 19. září až do 25. září pořádá obchodní centrum Letňany ve spolupráci s Barbie.

Máme tu podzim a to znamená návrat dětí do škol a školek, skok do rozjetých kolejí kroužků a dalších aktivit a vzpomínky na letní dovolenou se nám pomalu rozplývají v sychravých dnech a do dalších volných chvil je ještě daleko. Tohle všechno se na nás může nejen psychicky podepsat. A věřte, že vím o čem mluvím😊

Úplně na začátku byla touha něco změnit. STOP. Musím k vám být upřímná, nebyla. První nápad vytvořit svůj vlastní eco produkt do naší do té doby ne příliš eco-bio políbené domácnosti přišel s těhotenstvím. Musela jsem víc odpočívat a s tím přišly chvilky, které jsem neměla čím vyplnit a tak jsem se vrhla na svůj první eco čistič nádobí.

Přiznám se, že vaření je pro mě spíš každodenní starost, ale pečení, to je láska. Proto si kuchyň ráda vybavuji designovými, ale zároveň praktickými pomocníky. Jeden z nich ke mně právě doputoval. Krémová kameninová mísa Mason Cash z eshopu Denis Henry.