Lifestyle

 

Spolu s princeznami, roztomilými poníky, panenkami Barbie nebo s mini zvířátky si vaše holčičky užijí spoustu zábavy, prohloubí své znalosti, společně si přečtete jejich příběhy a určitě se skvěle pobavíte u různých hádanek, labyrintů či omalovánek.

Od dob mé první fotoknihy uplynuly už roky a doba se opravdu hodně změnila. Všechny fotky uložené jen v počítači nebo v mobilu. Ukazujeme si je (jestli vůbec) jen online nebo je postujeme na sociální sítě.

Jako v kině

28.12.2019

Jedno z vánočních přání mého skorodospělého synátora byl letos projektor. Zhruba už v září jsem začala pátrat a vybírat ten správný. Jen jsem netušila, že to nebude vůbec jednoduché

A to nejen na Instagramu. Běžně škrábu jako koucour, a o krasopisu, co jsme se učili v 1. třídě základní školy, se už u mě dávno nedá mluvit, ale přijdou chvíle, kdy si opravdu dávám záležet.

Určitě se vám už někdy stalo, že jste dostali naprosto nevhodný dárek, který hned, po zabouchnutí dveří návštěvy, letěl do koše. Popřípadě jste ho poslali dál při nejbližší příležitosti. Nebo se vám pod vánočním stromečkem sešli hned dárky dva...jenže stejné.

Již druhým rokem můžete v Centru Černý Most obdivovat fotoplátna s motivy dětí a zvířat a zároveň i přispět v projektu Pomoc opuštěným. Naleznete ji u kina v prvním patře obchodního domu.

Nejen, že miluji zdravé doplňky stravy, ale i firmy s příběhem. A taková je i značka FIT-DAY. Díky našemu fotbalistovi ji už celkem dlouho znám, ale až teď, u psaní tohohle článku, jsem si uvědomila, co za každým produktem stálo úsilí.

Našly jsme, pro vás - za nás, dětskou knížku roku 2019. Ano, ano, čtete správně. Je to taková knížka, která splňuje tři hlavní věci, které od ní očekáváme.