Řekněte Vánocům ANO

25.11.2022

Hezky se usaďte, zapněte si, stejně jako já, intimní osvětlení a začněte naprosto v klidu, s vůní kakaa, vybírat vánoční dárky. Žádný stres a mraky lidí. Hezky v pohodlí vašeho domova, s telefonem nebo notebookem v ruce.

Že se to jeví jako pohádka. Přesně, teď jste trefili hřebíček na hlavičku. Pohádkové Vánoce můžete mít s Bonami. A tak jednoduché to je. Dárkový poradce vám jistě pomůže najít ty nejkouzelnější dárky pod stromeček. A hned pro celou rodinu. Vyřešte dárky už dnes a prožijte čas Vánoc v klidu bez zbytečných starostí.

Myslím, že první byste měli ale myslet sami na sebe a udělat si u sebe doma kouzelnou vánoční atmosféru. Už minulý rok jsem vám ukazovala dřevěný kalendář pro odpočítávání pro ty, co se nemohou dočkat Štědrého dne a závěsnou světelnou LED dekoraci Star Trading Nike, kterou jsme už letos před adventní nedělí vyndaly z krabice. Aktuálně jsme přidaly stojací lampu s měděnými kovovými nohami a černým stínidlem Bonami Essentials Kiki a celou vánoční atmosféru umocníme dekoračními tematickými polštářky.

Vánoční dekorace podle vašeho stylu, adventní věnec na sváteční stůl i třeba vánoční povlečení. To všechno jsou malé radosti, které se postarají o to, aby u vás doma bylo na svátky opravdu útulno.

Kakao máte? Tak teď už rovnýma nohama na Bonami tipy na vánoční dárky.
Najdete tu úžasná vánoční překvapení pro celou rodinu i přátele. Tipy na malé i velké vánoční dárky. Vše nakoupíte z pohodlí domova a prožijete letošní svátky v klidu. Zásilku vám doručí rychle až domů nebo do některého ze 7000+ výdejních míst.

Začneme vlastně takovým koncem:-) tedy tipem na vánoční dárek pro všechny a mnohdy i na poslední chvíli. Někdy je lepší, než kupovat za každou cenu nějakou hloupost, vsadit na dárkové poukázky. A těch najdete v různých hodnotách na Bonami dost. Ať si maminka vybere třeba formu na bábovku a váš mladší brácha třeba plyšáka. Pěkně hezky podle svého gusta.

Nejošemetnější výběr dárků bude asi pro všechny ženy v domě. A my to opravdu chápeme pánové. Ale s Bonami to opravdu zvládne za pár chvilek každý. Stačí vědět zda je partnerka vášnivá pěstitelka rostlin nebo vaše teta každou chvilku peče něco v troubě. Sestra každé ráno cvičí pozdrav slunci a babička večer usíná u knížky v křesle? Chce to trochu vytunit ségře jógínskou podložkou a babičce Květě houpacím křeslem. Tak do toho!

Pro strejdu Pepíka termosku a batoh na ryby . A pro manžu? To je jasná volba gril. Ať z toho také něco máte:-) A v dětské sekci, tam se vyřádíte. Od her a hraček až po úžasná dětská povlečení najdete prostě a jednoduše na Bonami. Stačí kliknout a jedeš na stejné vlně jako my.