Hračky & Hry

 

Znáte to, přijde domů balíček, uvnitř něco, co nás potěší...a co nás potěší ještě víc? Ha, bublinková fólie. Je nakažlivá a nedá se přestat. Prásk, prásk, dokud není poslední bublina prázdná.

Kdo by neznal Prasátko Peppa, v originále Peppa Pig? Tenhle britský animovaný seriál běží v televizi již od roku 2004 a vypráví o malém prasátku Peppa a jeho rodině a přátelích. Jednotlivé příběhy představují každodenní aktivity jako chození do školky, návštěvu prarodičů, jízdu na kole nebo nakupování.

Pojem čas je pro malé děti takovou hodně vzdálenou španělskou vesnicí. Plánovací tabule od firmy Okid, kterou exkluzivně seženete u Ditipo, učí vaše děti chápání času, zodpovědnosti a samostatnosti . Máme s Lili vyzkoušeno!

Tak bych asi zjednodušeně popsala tuhle chytrou magnetickou tabulku MagPad, kterou jsme s Lili přednedávnem objevily.

My to víme! Slyšeli jste už slovíčko PEXETRIO? Ne, není to pexeso, tohle je víc. Je to 3v1 se spoustou herních variant. Rozvíjí paměť, emoční inteligenci, taktické uvažování a hlavně - sblíží vás to.

Řekla bych, že je mezi námi asi minimum maminek, které svým dětem v brzkých měsících nepořídily kuličkodráhu. Na trhu je jich nepřeberné množství. Ovšem taková, kterou si sami sestavíte dle svých představ, je jen jedna.

Že vám ten název nic neříká? Uvolněte cestu pro vtipné robotické zvířátko pro batolata, postavte a naprogramujte si sami svého pavouka nebo si pořiďte mazlíka v podobě nano brouka.

Minulý rok, jsme přesně touhle dobou, po straaaaaaaašně dlouhé době, byli pouštět s Lili draka. Na rychlo jsme tehdy sehnali krtečkového a byla to paráda, ale...