Mikrorobotické hračky

06.11.2019

Že vám ten název nic neříká? Uvolněte cestu pro vtipné robotické zvířátko pro batolata, postavte a naprogramujte si sami svého pavouka nebo si pořiďte mazlíka v podobě nano brouka.

Všechny tyto hračky mají společné jméno - HEXBUG. Tato americká společnost vtrhla na trh v roce 2007 se svým prvním robotickým pavoukem se šesti nohama, který reagoval na hlasité zvuky a měl autonomní režim zkoumání místnosti a s nano broukem, který na 12 nožičkách šmejdí po místnosti, různě mění směr pohybu a pokud se náhodou ocitne na zádech, dokáže se sám zase otočit. 

Pamatuji si jako včera, když mi syn říkal, že to nutně všechno potřebuje. Nano brouci se u nás hemžili na stole, pod stolem i v jídle.

Dnes je HEXBUG už mnohem dál. A vybere si u nich celá rodina. A to myslím doslovně, protože vyrábí i robotické myši pro kočky.

Musím říct, že když jsem si vybírala mezi brouky pro nejmenší, byla jsem trochu skeptická. Bude to Lili bavit, nebude...? Jaké však bylo moje překvapení, když nám přišla vybraná Cuddlebots skluzavka s nejroztomilejším cvrčkem, jakého jsme kdy viděly. 

Tento robokamarád je zcela bezpečný pro děti od 18 měsíců. Naše květinová skluzavka obsahuje i interaktivní učební funkce, které pomáhají rozvíjet představivost.  Polož cvrčka na skluzku a fííí, cvrček jí hravě projede! Pomoz včelce doletět až ke květině, najdi pohyblivou houbu, posunuj šneka a radostí bude cvakat. Cvrček díky vibračnímu motorku běhá po podlaze a hravě zabaví i naší velmi aktivní Lili. Po rozbalení u této hračky zůstala přilepená přes dvě hodiny. 

HEXBUG Cuddlebots jsou vyrobeny v souladu s normami CPSIA a můžete si vybrat hned z několik druhů setů, popřípadě si jen dokoupit samostatnou včelku či broučka.

Pro starší holčičky hledejte Lil Nature Babies. Interaktivní zvířátka, která díky smyslové zóně vydávají mnoho různých zvuků v reakci na dotyk či pohyb. 

A kluci a tatínci. Ti budou s HEXBUG brouky v ráji. Jednoznačně hit mezi dětmi i dospělými! Hemžící se brouci se chovají jako živí. Vypadají jako vibrující zubní kartáčky a dovedou se dostat z každé situace zpět na své nožičky. Čím více jich běhá pohromadě, tím větší zábavu s nimi zažijete! Takže škoda zůstat jen u jednoho. Nezapomeňte také na mechanické brouky a bojové pavouky

Náš tip: Nano Box Sumo Ring - vlož nano brouka do základny, vyber si oblíbený motiv z 60 papírových postav a zábava může začít. Postavičky ožívají pomocí vibrační technologie v Nano broukovi. Ring slouží i jako pouzdro pro postavy a brouky, takže je můžeš sbalit a bojovat kdekoli chceš. 

Vybírat můžeš a více informací seženeš na www.hexbug.cz!

Nakupuj na www.sparkys.cz!