Ten název je naprosto jasný. Hlavně, když vám synátor, 3500 km vzdálený, zahlásí, matko potřebuji nutně boty. Kam jinam se obrátit než na můj oblíbený nákupní klub Lounge by Zalando.

Věděli jste, že zelené lístky jsou plné vitamínů? Ne? Tak se pojďte spolu s námi inspirovat, jak začít s pěstováním microgreens. Se sadami od Plastia.cz už snad nemůže být nic lehčího a to já toho za svůj život zase tak moc nevypěstovala. Buď se starám moc a nebo málo:-)

Stejně jako móda i šperky podléhají módním trendům. Já mám, ale ráda ty minimalistické a nadčasové. Takové, které v jakýkoliv okamžik mého života dokáží s grácií doplnit mou osobnost, ať už mám na sobě pracovní nebo společenský outfit. Přesně takové, které mi nabízí značka Ornamenti.

To mi sedí!

02.07.2022

Tak asi začnu otázkou? Opravdu nosíte správnou velikost podprsenky? (Pánové, zdržte se svých vtipných odpovědí😊). Jestli patříte k 8 z 10 žen, které ji neznají, pak rozhodně čtěte dál. A vlastně, čtěte dál i pokud ji znáte, bude to pro vás hezká inspirace.

Někoho čeká dovolená u moře, děti dva měsíce prázdnin u babičky a náš Venda roztáhne křídla a vyletí "navždy" z rodného hnízda. Psát vám tady o tom, jak mi to trhá srdce, vám nebudu. Co kdyby to četl 😊 ale trhá. Takže vzhůru do akce balení osmnácti let do dvou Samsonite kufrů a jednoho příručního zavazadla.

Sny dětí jsou úžasné. Jsou jako balónky, které mohou stoupat do oblak dokud je oči neztratí z dohledu. Dospělost už nedává příliš možností k takovému snění, ale...

Ne nebude řeč o červených trenkách, co nahradili prezidentskou vlajku. Nýbrž o místě, které před více než 10 lety začalo obchodovat s několika trenkami a stalo se jedničkou na našem online trhu.

Vzpomínka...

10.09.2020

Nedávno jsem po delší době zašla do bývalého bytu mé babičky, nyní mého bratra. Probíhá tam velká rekonstrukce a nic není na svém místě. V momentě, kdy jsem otevřela dveře do obývacího pokoje jsem ho uviděla ... babiččino křeslo, klasický ušák.

Nakupovat spodní prádlo je prostě věda. To ví asi dobře každá z nás. Nejenže dámské kalhotky mají asi pět základních střihů, ale u podprsenek je to celá řada čísel a písmenek. Vycpaných a nevycpaných, s kosticemi či bez... O barevnosti a materiálech ani nemluvím.