Jak zabavit celou rodinu?

03.12.2019

My to víme! Slyšeli jste už slovíčko PEXETRIO? Ne, není to pexeso, tohle je víc. Je to 3v1 se spoustou herních variant. Rozvíjí paměť, emoční inteligenci, taktické uvažování a hlavně - sblíží vás to.

Určitě jste už někdy řešili, jak dítě odtrhnout od internetu, facebooku, či počítačové  hry. Zahrajte si PEXETRIO. Když vás to začne nudit, tak LOTO-TRIO. A nakonec využijte jako MINI-ENCYKLOPEDII. A to všechno v jedné krabičce. Hrát si můžou děti sami, s kamarády i s rodiči. Pexetrio se dá hrát od 1 až po 5 hráčů.

Po rozbalení najdete 36 pexe-karet, miniencyklopedii k tématu, návod a plakátek LOTO-TRIO. Nebojte se, že se kartičky hned zničí, jsou opravdu velmi bytelné :-)

Ten je pro nás s Lili důležitý. Hrajeme s ním nejjednodušší varianty Pexetria. Základní princip hry je najít co nejvíce trojic, které patří k sobě. A protože Lili je ještě maličká, tak si pomáháme právě přiloženým plakátkem, na kterém jsou obrázky černobílé a úkolem je jednotlivé barevné kartičky přikládat na stejné obrázky. Až z nich vzniknou trojice se stejným symbolem. Postupně je i pojmenováváme. Super je i přiložená encyklopedie, kde se dozvíte spoustu nových informacích dle tématu. 

A vybírat můžete opravdu z velké nabídky. Od Pohádek, Zvířátek na statku až po Dinosaury určených pro nejmenší až po Státy světa, Evropy nebo Hrady a zámky pro největší.

Některé výzkumy tvrdí, že hraní společenských her alespoň dvakrát týdně u dětí zvyšuje rychlost myšlenkových operací,.Sice to neznamená, že hraní Pexetria udělá z vašeho dítěte génia, ale potvrzuje to, že rozhodně bude mít významný podíl na rozvoji jeho myšlení.

Pro správné rodinné večery plné pohody si vyberte na www.pexetrio.cz