Donuť soupeře prásknout poslední bublinu!

25.01.2021

Znáte to, přijde domů balíček, uvnitř něco, co nás potěší...a co nás potěší ještě víc? Ha, bublinková fólie. Je nakažlivá a nedá se přestat. Prásk, prásk, dokud není poslední bublina prázdná.

Kam tím mířím? Už nemusíte čekat na balíček nebo shánět po bytě bublinkovou fólii. Stačí si pořídit novinku mezi fidgetovými hrami POP IT!

Tahle silikonová, na první pohled extra jednoduchá podložka, je totálně geniální. Děti si užijí nekončící zábavu, rodiče se zase vrátí do dětských let. Tak pojďme na to...

Kámen, nůžky, papír...střihněte si, kdo z vás začne práskat. Bublinky samozřejmě 😊 První z vás si vybere řadu a práskne v ní kolik bublin chce. Druhý hráč si vybere jinou řadu a udělá to samé. Střídejte se až do doby, kdy je jeden z vás donucen prásknout poslední bublinku. Tentokrát prohrává, ale žádný strach, otočte Pop It a začněte znovu. Vyhraješ-li třikrát za sebou, vítězství máš v kapse.

Pop It není jen hra, ale také skvělá antistresová pomůcka. Poskytuje skvělou smyslovou interakci a udržuje ruce zaneprázdněné. Tedy ideální pro úlevu od stresu a úzkosti, vhodná pro autisty nebo prostě jen pro nenechavé prstíky malých i dospělých.

Ať už si vyberete Pop It duhový, fialový nebo zelený, udělá radost velikou. Na další vychytávky v pravidlech a pro objednání mrkněte na www.mobler.cz.