Poznávej svět s prasátkem Peppa a jejími kamarády!

24.08.2020

Kdo by neznal Prasátko Peppa, v originále Peppa Pig? Tenhle britský animovaný seriál běží v televizi již od roku 2004 a vypráví o malém prasátku Peppa a jeho rodině a přátelích. Jednotlivé příběhy představují každodenní aktivity jako chození do školky, návštěvu prarodičů, jízdu na kole nebo nakupování.

Děti mají prasátko Pepinu rády pro její kamarádský přístup, hravost a zvědavost. Peppa má i nejlepší kamarádku - ovečku Zuzku, mladšího bratra Toma, Maminku a Tatínka. Je velmi drzá, někdy zlomyslná a nerada dává někomu zapravdu.

Papírová Peppina

Když Lili uviděla nový časopis Peppa Pig s její oblíbenou rodinkou Prasátkových skákala do vzduchu radostí. Takže už nejen v televizi, ale teď i na papíru. A to hned na 36 stranách. Tento dvouměsíčník je plný kvízů, hlavolamů, omalovánek a dalších zábavných aktivit. Kromě báječného příběhu na děti čekají také vystřihovánky, slepovačky a spousta krásných obrázků. A navíc, každé vydání obsahuje dárek.

První vydání

V prvním čísle se Peppa a Tom chystají na prázdniny. Podepiš se hned na druhé straně a můžeš letět s nimi. Prožiješ s nimi cestu od balení kufrů, přes jízdu na letiště, let nad oblaky až po kempování v cizí zemi. Přibalený máš i dárek - obrázkový fotoaparát. Maluj, vystřihuj, doplňuj...užij si zábavu s Peppinou stejně jako Lili.

A co přinese další číslo? Těš se, protože se podíváš do vesmíru.

Chcete udělat Vašim ratolestem radost? Pak navštivte nejbližší trafiku a kupte mu tento prasátkový časopis nebo si ho předplaťte na www.send.cz

Spoustu další zábavy najdou vaše ratolesti na webové stránce www.peppapig.com!

Více informací najdete zde: https://www.egmont-casopisy.cz/portfolio/peppa-the-pig/