S Barbie opět do Letňan

11.04.2023

Pamatujete se, minulý rok v září jsme vás zvali na akci Barbie uklízí Letňany. Nyní, po opravdu dlouhé zimě, pro vás máme další skvělý tip. Při příležitosti Dne Země 22. dubna, od 10.00 do 16.00 hodin, budou moct návštěvníci OC Letňany udělat dobrou věc a spolu s Barbie a její týmem opět uklidit okolí. Samozřejmě, odměna nikoho nemine. Udělejme společně opět něco dobrého pro naši planetu, pro naši přírodu a Letňany, které máme tak rádi! My s Lili tam rozhodně budeme.

Co by to bylo ale za akci, kdyby se jen uklízelo:-) Proto od 14. do 30. dubna se návštěvníci OC Letňany mohou těšit na největší herní zónu Mattel v České republice. Tato zóna nabídne nejen možnost hrát si s oblíbenými hračkami značek Barbie, Hot Wheels a Fisher Price, ale také program s různými soutěžemi a zábavnými aktivitami. Nebudou se nudit děti ani dospělí. Jo a je to zcela ZDARMA!

Herní zóna s oblíbenými hračkami od světoznámého výrobce Mattel bude umístněná v přízemí OC Letňany vedle prodejny H&M a bude otevřena každý den od 10:00 do 19:00 hodin. A bude rozdělená hned na čtyři hrací zóny.

Jako Barbie

Růžová zóna bude rájem nejen pro malé holčičky, milující dnes již kultovní postavičku Barbie. Barbie se zrodila v roce 1959 v rukou Ruth Handlerové a firmy Mattel. Panenka je inspirací pro všechny dívky, protože není nic, co by nedokázala a není povolání, které by nezvládla. Barbie byla ztvárněna ve stovkách podob jak reálných, tak pohádkových. Všem malým princeznám se jistě rozzáří oči při hře s jejími tolik oblíbenými panenkami. A už se těším na nadšení Lili, která vyhrála tři zlaté medaile ve společných skladbách v moderní gymnastice právě na devadesátkovou skladbu Barbie Girl od skupiny Aqua.

Autíčka kluky nikdy neomrzí

Modrá zóna s legendárními autíčky značky Hot Wheels, které již slaví 55 let, bude nabízet zábavu pro kluky a jejich tatínky. V jejím portfoliu najdete Hot Wheels autíčka klasická, závodní, terénní i nákladní. Vyzkoušet si můžete i Hot Wheels dráhy. A schválně, kolik autíček Hot Wheels už má ta vaše sbírka?

Poznejte svět Fisher-Price

Pro ty nejmenší bude připravena hrací plocha Fischer Price se spoustou zajímavých, kvalitních a zdravotně nezávadných hraček. Oblíbené hračky pro nejmenší, které baví i rozvíjejí! A že se jich u nás doma našlo:-)

V klidu spočinout

Rodiče a starší děti ocení chill-out zónu s pohodlnými sedacími vaky a herními konzolemi. Připravili jsme pro ně hry, které je budou zaručeně bavit.

Bonus

Kromě hracích zón budou pro návštěvníky připravena i překvapení v podobě doprovodných programů pro celou rodinu. Soutěže o atraktívní ceny, rozdávaní dárku a zábavní aktivity budou probíhat vždy o víkendu. Tak si to nenechte ujít!

Těšíme se na vás!