Hamty hamty, ať mám víc než tamty…

14.05.2023

Tak tuhle dětskou průpovídku známe snad všichni a věřím, že i o "cashback" portálech jste již něco málo slyšeli. Proč se spokojit s málem, když můžete mít víc, mnohem víc:-)

Nakupování na internetu je rychlé a snadné. Již několik let nechodím kvůli každé blbině do nákupáku, ale raději v klidu domova sednu k počítači a najdu si tu nejlepší nabídku. A ano na ceně mi záleží a v téhle době, čím dál tím častěji. Často najdu jednu věc v rozmezí rozdílu ceny několik set korun. A když už si dám tu práci najít si výhodnější cenu, tak proč neušetřit ještě víc s "cashbackovým" portálem.

Můj oblíbenec Hamty.cz

Já využívám ten nejštědřejší v České Republice HAMTY.CZ a neměnila bych. Z uskutečněných nákupů na eshopech, kterých má v nabídce více než 550, vám vrátí až 50 %. Registrace je fakt easy a samozřejmě zdarma. Procenta, která se vám z utracené částky vrátí na účet, jsou předem stanovená, takže máte o svých "obchodech" přehled a zboží si můžete tedy vybírat i podle toho, kolik peněz jeho nákupem ušetříte.

Jak víte, díky focení, celkem dost nakupuji na Aliexpress dekorace a doplňky. Už takto jsou ceny velmi nízké, poštovné většinou zdarma, ale vždy mě potěší, že za pár dní dostanu na účet ještě "cashback" z Hamty.cz a v počtu mých objednávek není zanedbatelný. V podstatě hned několik nejlevnějších věcí mám úplně grátis. Mimochodem u jiných cashback portálů vám nabízí jen kolem 5 % z utracené částky zpět, na Hamty.cz až 15 %.

Proč se nespokojit s málem :-)

V minulosti jsem používala jiný takovýto server a vypláceli mi peníze až s dosáhnutou částkou 200 Kč. U Hamty.cz je obrovské plus a to, že si peníze můžete nechat vyplatit ihned (samozřejmě po finálním odsouhlasení eshopem, které trvá cca 14 dní) a to i od korunové částky. A opakuji, přejít od konkurence se mi opravdu vyplatilo, protože s Hamty.cz šetřím dvojnásobek. Jo a abych nezapomněla, bonus 50 Kč získáte hned k registraci, jako odměnu za první nákup.

Můj tip - Nákupy Ona Dnes

Na stránkách Hamty.cz najdete nejen seznam obchodů, kde nakupovat s jejich výhodami, ale i aktuální slevové kupóny a kódy, takže vše můžete skvěle kombinovat. A proto si nenechte ujít od 15. do 21. května jednu z nejznámějších a hojně využívanou slevovou akci Nákupy Ona Dnes. Kupóny najdete i v seznamu Hamty.cz a můžete se vrhnout na ty nejvýhodnější nákupy letošního jara.

Jak využít Hamty.cz na plné pecky?

Staňte se fanouškem jejich stránek na Facebooku, budete tak mít nejrychlejší přístup ke speciálním akcím.

Nezapomínejte před každým nákupem přijít přes Hamty.cz! Pomůže vám rozšíření pro Chrome nebo Firefox.

Pozvěte své kamarády, známé, příbuzné. Za každého aktivního vám připíší na účet dalších 200 Kč! Takto si snadno vyděláte klidně i tisíce korun!

Preferujte při svých nákupech e-shopy spolupracující s Hamty.cz. Prohlédněte si jejich výpis ZDE.

Tak schválně, kolik peněz jste již nahamtili?