To nej pro vaši kuchyň

30.05.2022

Přiznám se, že vaření je pro mě spíš každodenní starost, ale pečení, to je láska. Proto si kuchyň ráda vybavuji designovými, ale zároveň praktickými pomocníky. Jeden z nich ke mně právě doputoval. Krémová kameninová mísa Mason Cash z eshopu Denis Henry.

Jsem nadšená a rozhodně jsem neskončila u jednoho kousku. Použitá kamenina je těžší, takže mísa při míchání těsta sedí skvěle na kuchyňské lince. Zároveň je vysoce odolná a dekorativní reliéf mísy kromě krásného vzhledu zajišťuje i to, že se dobře drží a neklouže. A jak je z fotek patrné, mohu ji s klidným srdcem svěřit i Lili, která je má věčná pomocnice a parťačka (nejen v kuchyni).

Trocha historie

Značka Mason Cash je již po staletí oblíbená domácími kuchaři a pekaři pro lásku k tradičním kvalitním a inovativním výrobkům. Počátky značky sahají až k hrnčířské dílně v Church Gresley v roce 1800. Mason Cash nabízí krásný výběr kuchyňského nádobí, nádobí do trouby a nádobí na stůl, stolních doplňků i misek pro domácí mazlíčky a jejich design se mnohdy vůbec za ty léta nezměnil. Všechny výrobky jsou s láskou navrženy v Anglii a jsou oblíbené nejen ve Spojeném království, ale po celém světě.

Od nich to prostě chcete

A protože k pečení se musí přistupovat s láskou, stejně tak by se mělo přistupovat k nakupování samotných pomocníků, které vám při pečení přijdou pod ruce. Proto jsem si vybrala za parťáka obchod Denis Henry, který na svém eshopu nabízí jen to nejlepší pro mou (samozřejmě i pro ty vaše) kuchyň. Měli byste navíc určitě vědět, že si své odborné znalosti o produktech necucají jen tak z prstu, ale veškeré produkty testují ve svém vlastním studiu. Majitel Ondra zároveň provozuje i vlastní foodblog.

Navíc, zboží k vám dorazí naprosto perfektně zabalené, takže poškození snad ani není možné.

A když už jsme v tom pečení, přihodím vám i recept na mé fantastické domácí citronové sušenky:

hrnek o objemu 300ml hladké mouky
80 g cukru moučka
1 vejce
100 g másla
1 lžíce šťávy z citronu
kůra z jednoho bio citronu
.
Vše smíchejte (ideálně právě ve zmíněné míse - fakt je na to ideální), nechte odležet minimálně 2 hoďky v lednici a můžete vykrajovat. Pečte na 12 minut na 180 stupňů. 

Nechte si čvachtat a nezapomeňte mrknout na všechny super věci do kuchyně na Denis Henry!