Pro svěží krok

17.04.2023

Konečně jsme se dočkali vyšších teplot a můžeme odložit zimní obuv a vrhnout se na nákupy jarních balerín a letních střevíčků. Jakmile ale volíme boty s otevřenou špičkou nebo patou, musíme počítat také s tím, že odhalíme naše chodidla. V mém případě tedy přes zimu dost zanedbaná. Takže, jak na péči našich nohou, které byly tak dlouho uzavřené v teplých botách a punčochách?

Já objevila nedávno českou přírodní foot kosmetiku BIS BIS. A jak to bývá, i na začátku této cesty hledej ženu, v tomto případě Kristýnu. Těmhle věcem, jak víte, dost fandím a vlastně neznám žádnou jinou českou kosmetiku specializující se na nohy:-) a to mě baví.

Věděli jste, že člověk průměrně denně ujde 4000 kroků? V ideálním případě dokonce 10 000 kroků? To už si zaslouží stejnou péči, jakou dopřáváme třeba našim vlasům nebo pleti. A co si budeme povídat, tu nejlepší dostaneme většinou u pedikérky. Vlastně si myslím, že pravidelná návštěva by měla být součástí našeho nazírání na potřeby vlastního těla. Je totiž stejným profesionálním úkonem jako fyzioterapie, nebo masáž a mě rozhodně uklidňuje a zrelaxuje na delší čas.

Jenže většina z nás odejde spokojená z pedikúry a co dál? Jen tak čekat do další návštěvy? Jasně, že ne. Od toho tu je domácí péče BIS BIS. Všechny jejich produkty obsahují přírodní složky v nejvyšší možné míře. Obsahují i Lactil, což je aktivní složka, která pomáhá obnovovat přirozenou hydrataci pokožky. Všechny jejich produkty jsou vhodné i pro diabetiky a obsáhnou kompletní pedikérské ošetření.

Pro dokonale hladkou pokožku stačí 5 minut denně, ale já si z toho ráda dělám obřad. Tak pojďte na to. Uvařte si čaj a připravte lázeň. Já začínám pilníkem, abych zkrátila nehty, pak na 20 minut ponořím nohy do teplé lázně s mořskou solí. Poté aplikuji změkčující sprej a pemzou seškrábu ztvrdlou kůži do růžova. Následně použiji oblíbený cukrový peeling BIS BIS, který je určen pro velice suchou a ztvrdlou pokožku nohou a chodidel. Odstraňuje a změkčuje odumřelé části pokožky a zároveň hydratuje. Nechám působit 10 minut. A nakonec aplikuji krém na paty se sklonem k praskání s obsahem aloe vera a s vysoce regeneračními účinky. A může se jít.

Těch produktů najdete u BIS BIS víc, dají se různě kombinovat a každému může sednout něco jiného. Doporučuji mrknout na jejich nabídku a také na jejich blog, kde si můžete přečíst s čím vším vám mohou pomoci.