Vyjádřete svou vyjímečnost

06.03.2023

Stejně jako móda i šperky podléhají módním trendům. Já mám, ale ráda ty minimalistické a nadčasové. Takové, které v jakýkoliv okamžik mého života dokáží s grácií doplnit mou osobnost, ať už mám na sobě pracovní nebo společenský outfit. Přesně takové, které mi nabízí značka Ornamenti. 

Každá jsme originál a přejeme si, aby to odrážely i naše osobité a jedinečné šperky, které si pořídíme. ALE! Na pohled krásný doplněk, může být, stejně jako v častých případech i pro mě, danajský dar. To v případě, že trpíte na alergii na kovy. Spouštěčem bývá většinou nikl, alergii vyvolávají také chrom, olovo a kobalt. Stačí pak jen chvilka mít takové naušnice v uchu a už je opuchlé, červené a svědí. Proto sáhněte po špercích ze zlata, stříbra nebo chirurgické oceli. 

Chirurgická ocel, z níž jsou vyrobeny šperky Ornamenti, má označení 316L a je vhodná právě i pro citlivou pokožku. Navíc cenově jsou, díky použitému materiálu, i přijatelnější a proto si jich můžete dopřát víc a častěji je střídat. Materiál je šetrný k životnímu prostředí, dá se recyklovat a jeho výroba šetří energii a vzniká při ní méně odpadu. 

Když jsem byla mladší, vždy jsem vybírala všechno stříbrné nebo v bílém zlatě. Vlastně ani nevím proč:-) žluté zlato jsem nosila jen v sebeobraně:-) ale preference se životem opravdu dost mění a dnes jsem šťastná za širokou nabídku pozlacených kousků 18karátovým zlatem. Miluji minimalismus a nadčasovost, ale nebráním se ani výraznějším kouskům. Jeden takový jsou i originální, odvážné a naprosto trendy kulaté plíšky z tepaného pozlaceného kovu – SHIELD GOLD. Vyvětrala jsem je hned na vernisáži k výstavě Mistři renesance v Mánesu. Stačilo k nim vzít už jen jednoduché lahvově zelené dlouhé splývavé šaty a byla jsem za hvězdu. Pomyslnou třešničkou na dortu už byl jen spirálovitý pozlacený prstýnek v kombinaci hladkého kovu a pevného řetízku CHAIN BRIDGE GOLD

Na běžné nošení do práce jsem si pořídila zajímavě zpracované visací náušnice CHUNKY CHAIN GOLD. Trochu jsem se bála robustnosti, ale v uších jsou naprosto dokonalé a neokoukané a vůbec nejsou tak velké, jak se původně zdálo. Zároveň jsem narazila na ozdoby na boltec, záušnice nebo také anglicky Ear Cuff, které Ornamenti též nabízí. Takže celý pracovní look jsem doplnila právě o tuto jedinečnou náušnici z mosazi pozlacenou 18k zlatem doplněnou hranatými i kulatými zirkony SHINY GOLD. Jestli chcete mít něco opravdu originálního, vřele doporučuji. Jen mosazné šperky přeci jen na noc sundávejte, stejně tak jako se vyvarujte spojením s vodou či parfémem, ať vám dlouho vydrží. 

Lili téměř od narození nosí stejné náušnice a proto jsem se rozhodla pořídit jeden krásný kousek i pro ni, do její šperkovnice. Vybrala jsem náušnice COLOURS MINI SILVER osázené barevnými zirkony. Mini šperk s maxi efektem. A jak jí sluší k novému závodnímu gymnastickému dresu. 

A nakonec jako dárek jsem vybrala jemné náušnice z kvalitní chirurgické oceli pozlacené 18k zlatem doplněné o přívěsek s pravou perlou PEARL HUGGIE GOLD. Jsem přesvědčená, že perly sluší každé ženě, takže s tímto dárkem pro brazilskou živelnou přítelkyni mého syna nemohu šlápnout vedle. Perly jsou opět v módě a "in". Jsou symbolem ženskosti, krásy a nevinnosti a já s Lili věříme, že jí budou slušet. 

A skvělý tip jsou také sady šperků Ornamenti. Nemusíte tak vybírat jeden šperk po druhém, tyto vyladěné luxusní soupravy pozvednou váš módní styl ihned. 

Šperky z chirurgické oceli nemusíte sundávat ani v létě při koupání nebo při sportu. Jsou totiž voděodolné, odolné proti oděru a poškrábání a jejich barva zůstává stálá po dlouhá léta. Dopřejte nealergizující šperky sobě i druhým. 

Pro nákup šperků z e-shopu Ornamenti můžete využít i dárkový poukaz v hodnotě 3000 Kč, 2000 Kč, 1500 Kč a 1000 Kč. Je to skvělý dárek, který ocení nejen každá žena. Při nákupu se nezapomeňte registrovat do věrnostního programu, protože pak bude každý váš nákup levnější a levnější. 

Šperky Ornamenti najdete na webových stránkách www.ornamenti.cz.