Vaše prádlo naplní živostí a svěžestí

25.05.2022

Ne nemluvím o obyčejných aviváží. Mluvím o parfémech na praní. Ještě jste o nich nikdy neslyšeli? Tak to se příjemně posaďte, udělejte si kávu, hoďte nohy na stůl a pozorně čtěte dál.

Nejdříve začnu asi s tím, že spousta z vás si asi moc hlavu neláme, kolik běžně spotřebuje aviváže při praní prádla. Prostě to odhadne, nalije tam desetinásobnou dávku než je vůbec uvedená na obale a pak čeká, že prádlo bude dlouho vonět a ono místo toho spíš přijde rozčarování. Ručníky už nesají jako dřív a v pračce se ucpal filtr. Co s tím?

Na tuhle otázku, jsem čekala. Mám pro vás novinku (tedy možná už někdo z vás používá, ale já ji objevila až nyní) parfémy na praní Puella. Používám již nějaký ten pátek a akorát mi přišel nový balíček s třemi úžasnými vůněmi - sladká First Dream s levandulí a vanilkou, ovocně-kořeněná EmiJa a ovocně-květinová Queenka. To základní, co byste měli vědět je, že tyto vůně do pračky provoní, osvěží a vydrží vonět mnohem déle než aviváž. Kromě nádherné vůně prádlu propůjčují také dokonalou hebkost a svěžest. Používat můžete pro všechny programy praní a pro všechny typy tkanin.

Že v tom musí být nějaký háček? Nic složitého v tom nehledejte. Před spuštěním pracího programu nalijte parfém Puella do zásobníku na aviváž, odkud se do prádla dávkuje během konečné fáze ždímání. Dokonale se propojí s textiliemi a pronikne hluboko do hloubky vláken. Tak mu zajistí dlouhotrvající a intenzivní vůni, kterou budete cítit ještě dlouho po usušení.

Až si vyberete ze šesti dostupných parfémů Puella, možná vás překvapí to malé 50ml balení (v nabídce mají i 250ml a 500ml). Oproti klasické aviváži, velikostní, a to dost podstatný rozdíl, že. Sotva by vám to stačilo běžně na jedno praní. Omyl, přátelé. Pouhých 50ml vám vystačí hned na deset praček. Na 4 kilča prádla vám totiž stačí pouhé dvě zavírátka lahvičky (5ml). Pokud by snad na vás byla vůně příliš nebo naopak málo intenzivní, pak si můžete libovolně přidávat nebo dávku snižovat.

Poslední věc, kterou chci zmínit, než se všichni rozběhnete prát s parfémy Puella, je to, že tyto vůně jsou velmi dobře rozpustné ve vodě a to je i důvod, že praním s nimi šetříte svou pračku a především pak její filtr. Na prádle ani v pračce nenechávají žádný povlak.

Vyberte si na www.puellavune.cz svoji oblíbenou vůni, která vás bude doprovázet na každém kroku.