Jemné pohlazení s intenzivním dotekem přírody

09.10.2022

Jsem moc ráda, že vám opět po nějaké době mohu představit kvalitní český produkt. V mých očích vlastně i dost jedinečný. Stoprocentně přírodní holistickou kosmetiku pro ženy i muže BEWIT bez jakýchkoliv, chemických konzervantů či tělu neprospěšných látek.

Pro ty, kdo by nevěděli, holistická znamená celistvá. Tělo, mysl a duše tvoří neodmyslitelný celek a přesně takto přemýšlí i tvůrci kosmetické značky BEWIT. Vypůjčím si tedy slova, kterými se sami prezentují: Zdravá a zářivá pokožka se považuje za svatý grál naší přirozené krásy. Je zrcadlem duše a zároveň ochranou před vnějším světem. Odráží náš vnitřní stav, fyziologii těla i naše životní příběhy. Aby správně fungovala, je potřeba udržovat rovnováhu mezi všemi aspekty, které hrají roli v dosažení její nejvyšší krásy.

Dostala jsem na vyzkoušení esenciální vodu, rozjasňující sérum, čisticí olej a Prawtein. Tak to vezmu pěkně postupně.

A začínáme Čisticím olejovým sérem BEWIT. Unikátní spojení desítek různých přírodních olejů okamžitě krásně provoní vaši koupelnu a po použití dodá vaší pokožce pocit očisty, klidu a pohody. Aplikace je jednoduchá. Naneste na mokrou pokožku krouživými pohyby vmasírujte alespoň 2 minuty a následně opláchněte teplou vodou a žínkou. Zbaví vaší pokožky nadbytečného mazu a prachu. Co považuji za velké plus je, že nevysušuje pleť, ba naopak velmi příjemně ji osvěžuje.

Přejděme na Esenciální vodu z šalvěje BEWIT. S ní začíná už skutečná hloubková hydratace. Ještě podotknu, že esenciálních vod má BEWIT v nabídce spoustu a každá je určená na trochu jiný typ pleťi i potřeby. Já vybrala šalvěj, z důvodu, že mám problematickou pleť se sklonem ke svědění a šalvěj samotná dezinfikuje, stahuje a má protizánětlivé účinky. Esenciální vodu z šalvěje používám nejen ráno a večer, ale i libovolně po celý den k hydrataci a osvěžení jako tonikum. Obrovské plus za mě je, že ji mohu používat i na vlasovou pokožku.

Dostáváme se k mému nejoblíbenějšímu produktu a to je exkluzivní Rozjasňující sérum BEWIT. Zcela vyladěným složením mastných kyselin, vitamínů a minerálů obnovuje BRIGHT SERUM přirozenou zář vaší pleti a viditelně sjednocuje její tón. Já používám hlavně ráno pod make-up, aby moje pleť co nejdéle přes den vydržela svěží a zářící. Můj tip: Nanesením na vrchol lícních kostí skvěle zaujme místo i jako přírodní rozjasňovač.

A závěrem PRAWTEIN MIG. Nejen pleť touží po vaší péči, ale i mysl a duše. 3 x denně jedna až dvě malé lžičky a uvidíte sami, jak se brzy budete cítit nad věcí. Dostatečně dodá to, co potřebuje vaše tělo, duše i mysl a navrch k tomu budete mít ještě bezkonkurenční chuťový požitek. Totiž, základní složkou prawteinů jsou 100% přírodní BIO RAW fermentované nepražené kakaové boby.

Oslovila jsem vás s touto ojedinělou kosmetikou? Pak určitě oceníte i to, že produkty si můžete nejdříve vyzkoušet po vzorkách a až následně se rozhodnout, který je pro vás ten pravý.

Podpořte a oživte svůj vztah s vlastní vrozenou krásou. Kompletní nabídku kosmetiky a dalších produktů můžete omrknout ZDE 

Jako mí čtenáři máte možnost se přihlásit k týdenním extra slevám 1+1 zdarma a sleva 50% na tomto ODKAZE 

Taktéž obdržíte body za každou objednávku a můžete dosáhnout navíc 15% až 30% doživotní slevu na všechny výrobky.