Vítejte v Dračí říši

24.03.2022

Kdo navštěvujete obchodní centrum Letňany si jistě pamatuje na Balónkové safari nebo Podmořský svět vytvořené z tisíce balonků. A ten balonkový čas nastal zas:-) A to rovnou celá pestrobarevná Dračí říše.

Od dnešního dne až do neděle 3. dubna najdete po celém obchodním centru Letňany obrovské i menší neuvěřitelné exponáty z nafouknutých pestrobarevných balonků. A víte kolik jich dohromady na tuhle říši draků padlo? Přes 30 000, neuvěřitelné číslo a ta práce.

Joooo, já to zaslechla. Ty lehké pochyby o ekologii. V Letňanech to nepodcenili a vybrali balonky, které jsou vyrobené z přírodního kaučuku, tudíž i 100% biologicky rozložitelné. Uffff, to nám spadl kámen ze srdce. Tak můžeme přistoupit k plánované zábavě.

Obchodní centrum Letňany je rozlehlé a rozhodně se vám po cestě nestane, že byste na nějaký ten balonkový dračí exponát nenarazili. Kam, ale určitě veďte své kroky, je odpočinková zóna, kde můžete mezi draky padnout do relaxačních křesel, dozvědět se něco víc o jednotlivých vymodelovaných druzích a poslouchat jejich skřeky.

Kdo z vás bude mít čas, stavte se hned v sobotu 26. března mezi 14 a 18 hodinou (u food courtu) na balonkový workshop, kde si každý vymodeluje svého balonkového mazlíka, ehm, tedy draka:-) a je to fakt easy, není se čeho bát. A kdyby to přeci jen někomu nešlo, pak pomůžou rodiče, ségra, brácha...vždyť nás tam bude hafo. Workshop bude probíhat v přízemí u foudcourtu a aby toho nebylo málo, tak si budou moci děti zasoutěžit o hodnotné ceny, pomalovat si obličej dle své fantazie či si nechat vymodelovat svého dráčka na přání od šikovných ručiček.

Pod odpočinkovou zónou najdet i balonkovou fotostěnu, kde se můžete zvěčnit s dětmi. Tak si pospěšte, výstava Dračí říše je časově omezená. Navštívit ji můžete do 3. dubna!