Vánoční tipy z Bonami

17.11.2020

Vánoce jsou tu opravdu už za "pár" :-) a vy pořád přemýšlíte, kde a pro koho, co pořádného nakoupit? Kliiiiiid, nohy nahoru, otevřít notebook a jedeme. Tohle bude jízda zábavná, inspiritativní, ale možná tedy, že na konci vaše kreditka trošku zapláče. Co už, jdeme sobě i svému okolí přece dělat radost.

První tip: pro něj

Ať už pro synátora nebo pro manžu či přítele... tenhle batoh se prostě bude hodit komukoliv. Já zvolila batoh s USB portem My Valice GALAXY Smart Bag v antracitové barvě. K dispozici je, ale v dalších 6 barevných provedeních a to i včetně fuchsiové. Moderní design a praktické funkce, to je moje.

Batoh má spoustu praktických přihrádek a kapes na všechny potřebnosti, je nepromokavý, ale hlavně má vestavěný USB konektor, takže už nikdy nehrozí, že se mu na cestách vybije mobil a on vám nezavolá:-) Kontrola je důležitá, že jo:-)
Bonami u něj uvádí kvalitu Basic, ale já bych ho o stupínek klidně posunula. Za 739 Kč hodně muziky a to doslovně.

Druhý tip pro malé lásky

Kluk nebo holka, to je fuk, hlavně, že budou zdraví, říká se. S dřevěnou nemocnicí od Legler - Playhouse Hospital - budou minimálně šťastní. A já říkám, že není nad poctivé dřevěné hračky ♥ Jsou odolnější, kvalitnější a bez pochyby krásnější.
Dřevěná nemocnice má krásně malované detaily, pomáhá rozvíjet dětskou fantazii a vaše malé lásky zabaví na dlouhé hodiny.
My k ní ještě stihli koupit od stejné značky parádní sanitku, ale ta už je bohužel na Bonami vyprodaná.

Třetí tip pro maminku

A zároveň dárek i pro vás. Jak by se vám líbilo dostávat na stůl každou neděli bábovku, jako umělecké dílo. K tomu vaší manželce, partnerce, nebo babičce poslouží forma na 4 mini bábovky ve zlaté barvě Nordic Ware Minimix. Rozhodně je to dárek pro náročné a pro všechny, kteří chtějí něco výjimečného. Každá jiná, přesto krásná, perfektní a svým rozměrem i rozkošná. Takové jsou mini bábovky americké značky Nordic Ware. Těšíte se? Cítíte už tu vůni?

Čtvrtý tip pro tatínka

Ano, ani na toho nesmíte zapomenout. Takže, když maminka bude v neděli péct, co takhle tatínkovi pořídit přenosný gril v kufříku Gentlemen's Hardware? Vypadá to jako rozkošný kufřík, ale pozor! Stačí ale otevřít a uvnitř najdete plnohodnotný gril.
Je lehký, všestranně použitelný a pořádně maskovaný. V autě ani doma nebude překážet a už za chvíli může taťka na něm připravovat pořádný oběd a nebo s kamarády grilovat třeba na rybách.


Tak, co, strefila jsem se do vašich představ? Pokud ne, nevadí, najeďte si na www.bonami.cz a vybírejte co se vám domů dárků vejde.