Pořádek musí být!

16.05.2021

Dali jste si práci s výběrem kvalitního dětského stolku a nastavitelné židle dle nejlepších doporučení? Pak vám nemusím říkat, že i výběr vhodných doplňků k uspořádání (nejen) dětské pracovní plochy je velmi důležitý. Určitě vás nadchne, stejně jako mě, TUŽKOVNÍK.

T

Tužkovník. Už jste o něm slyšeli? Nebo máte dokonce doma? Příjemná věcička, že? Stojan - tužkovník - pastelkovník - fixkovník - dóza na pastelky... říkejte si tomu jak chcete, každopádně za všech jmen a okolností velmi povedený výmysl. My už bez něj rozhodně být nemůžeme. Tedy hlavně asi já neboť naučit to malé "zvíře" pořádku je nadlidský úkol.

Vybrali jsem si kvalitní český výrobek od známé značky UTUKUTU z vrstveného bukového dřeva s úžasnou přírodní kresbou. Doplňují ho jen gravírovaní tučňáci a decentní logo. A pořádek na psacím stole je pro něj sranda.

U

Utukutu? Proč právě oni? Ráda vám osvětlím svůj výběr této značky. Celá jejich výroba se odehrává v České Republice. Ekologicky a většinou ručně. Všechny pomůcky pečlivě vymýšlí a testují spolu s dětmi. Každý jejich výrobek je vlastně unikát s vlastní duší. A to se prostě v dnešní době nadvlády laciných čínských výrobků prostě cení.

Ž

Že ... je TUŽKOVNÍK to jen na tužky? Omyl přátelé😊 využití je rozhodně rozsáhlejší.

Učíme se počítat - zažijte s ním první krůčky v matematice. Do první dírky 1 tužka, do druhé dírky 2 pastelky, do třetí 3...

Trénujeme barvy - každá dírka má svou určenou barvu a teď už jen správně podle nich naskládat pastelky. Jde vám to?

Další využití - malé parádnice si do něj mohou ukládat sponečky a gumičky, v kuchyni ho využijete na vařečky a další kuchyňské náčiní, v koupelně na kosmetické štětce a hřebeny, v kanceláři na pera a kancelářské drobnosti a klidně do něj rozdělte i kreativní potřeby na tvoření či šití.

K

Kreativě se meze nekladou a proto obrovská výhoda je i materiál, z kterého je tužkovník od Utukutu vyrobený. Klidně si ho dotvořte dle vlastní fantazie. Pokud dětem dovolíte, nechte je tužkovník pomalovat, polepit prostě jakkoliv dotvořit ať se jim v tom jejich pokojíčku či pracovním koutku líbí.

O

Objednávka. V Utukutu rychlá a bezbolestná 😊 Takže hupsnětedo E-SHOPU prozkoumat nejen tužkovníky, ale i další hračky a pohybové pomůcky. U jednoho kousku určitě nezůstanete.

V

Velikost. Vyberte si přesně takovou, jaká vám bude vyhovovat? Jestli toho máte tolik jako my, pak jednoznačně sáhněte po dvanáctiotvorovém tužkovníku. Dle libosti, si ale můžete vybrat i 6 nebo jen 3 otvory. A životnost? Do spálení!

N

Nebudete litovat. Nejen pořádek, ale i design na vás udělá dojem. A vaše děti ho budou milovat.

Í

Tohle písmeno z dovolením přeskočím😊

K

Konečně konec. Vše přehledně srovnané a vždy po ruce. A o tohle nám všem přeci jde. Hezké hraní...