Dostaňte svůj život pod kontrolu

17.09.2019

Milujete všemožné diáře, plánovače, zápisníčky a bločky? Je konec září a to je nejvyšší čas vybrat si svého krasavce, s kterým strávíte příští rok. Podlehněte, stejně jako já, fenoménu dokonalosti ADK.

Tahle značka je za mě topkou na našem trhu. A to už více než čtvrt století. Dámské, pánské i studentské, s denním nebo týdenním plánováním, kožené i nekožené. Českou kvalitní ruční výrobu jistě ocení každý z vás.

Rozkoukejte se

Při výběru začněte rozhodně velikostí. Jestli vám bude ležet jen doma nebo v práci na stole, klidně sáhněte po diáři velikosti A4. Já tahám diář pořád sebou, takže u mě velké kousky nemají šanci. Bohužel ani ty nejmenší, protože do těch se mi nevejdou všechny moje zápisky a poznámky. Takže za mě A6 velikost do kabelky je volba "number one".

Značka ideál

Konečně jste si v té velké nabídce ADK vybrali krásný diář, který vám vyhovuje velikostí i vzhledem, ale řešení stránek zatím není úplně podle vašich potřeb? Právě nastal čas se podívat na jejich unikátní plánovací systém. Bez něho už léta nefunguji a ten výběr sad náplní, z toho jsem si sedla na zadek. 

Automaticky s diářem dostanete Týdenní plán, Telefonní seznam, Plánovací kalendář, Roční plán, Formuláře Nezapomeň k zaznamenávání úkolů a nápadů, Týdenní a Roční rozvrh, Sebeřízení, Klíčové oblasti, Chytrá desatera, Mapa České republiky a Prahy, Kilometrovník, Myšlenkové mapy a Poznámkové listy. Ano, je toho dost, ale i přesto vždy něco doobjednávám.

Týdenní plán automaticky měním za Denní plán, tzn. jeden list na jeden den. Nikdy nezapomenu na Avízo samolepky - jednoduché piktogramy pro snadnou orientaci a zpestření celého diáře a Barevné poznámkové listy. Finance a Kniha jízd také nebude k zahození. Tak jo, já mám komplet. A co vy?

Pište si svůj příběh...

Členstvím v Klubu ADK získáte příjemné výhody. 

Ražba, gravírování nebo jiný způsob personalizace udělají z diáře ADK opravdu to Vaše ádékáčko :-) 

Diáře ADK jsou k dostáni i ve slovenštině.

A studenti ádékáčka nakoupí samozřejmě se slevou. Učení zdar!
Přečtěte si jako první, co je u nás nového