Pět "P" pro Motorolu Moto G100

22.08.2021

Nehodlám vám vychvalovat v tomto článku Motorolu moto g100 až do nebes, ale mám tu možnost ji už několik týdnů každodenně používat a tak vám ráda shrnu jejích pět péček, které mě upřímně dostali. Ano, jsem její fanynka a nestydím se za to😊

PESTROST

Začněme u toho, co každý z nás postřehne hned na první pohled. Barva. Iridescent Ocean nebo-li duhový oceán. Tahle barva mě nezačne nudit nikdy, najdete tu modrou, fialovou, růžovou...díky jejím odleskům na ní nejsou tolik vidět otisky prstů ani mini oděrky, které se prostě po nějakém čase najdou na každém mobilu.

Kromě barev je to i pestrost ve výběru fotoaparátu. Máte na to totiž hned tři fotoaparáty se 64 MPx snímačem. Hlavní 64MP spojující 4 pixely do jednoho, vytváří 16MP snímky, které jsou krásně prosvětlené. Širokoúhlý 16MP objektiv krásně ostří, takže často fotky už nemusíte nijak upravovat. Nejraději s moto g100 fotím makro nebo-li fotky hodně z blízka.Kolem objektivu je dokonce malinkatý LED pásek, kterým si na objekt jednoduše přisvítíte. Za tohle dávám palec hore:-)

PRAVIDELNOST

Jakmile se s Motorolou moto G100 seznámíte, už ji budete chtít mít u sebe pořád. Pravidelně se s ní dělit o nové a nové zážitky, využívat ji při práci, zpestřovat si den blbec surfováním po sociálních sítí nebo třeba přes HDMI můžete sledovat Netflix.

Máte oblíbenou pařicí hru? Tu si můžete nyní zahrát o to líp kvůli novince "Ready For". Jde o desktopový režim, který se vám automaticky zapne v momentě, kdy telefon připojíte přesUSB-C kabel k monitoru.

POHYB

No abyste jí stačili:-) protože její hbitost díky super výkonnýmu procesoru Snapdragon 870 5G je ohromující. K jejím dalším plusům patří 8GB operační paměť, 128GB interní paměť. Nechybí ani slot pro až 1TB paměťovou kartu.

Díky Androidu11 vše funguje rychle a spolehlivě. Otevírání aplikací? Rychlé. Ukládání souboru a kopírování? Rychlé. A s 5000mAh baterií vám telefon vydrží nabitý bez problému 2 dny.

Používat Motorolu je jednoduše radost.

PRÁCE

Stačí zapojit hub, monitor, klávesnici a jedete. Nejenže se vám váš mobilní telefon začne okamžitě dobíjet, ale hlavně, máte kompletní prostředí windows, který se, světe div se, nastartuje doslova za pár vteřin. Jestli jezdíte na služebky nebo potřebujete pracovat na dovolené stejně jako já, tak tohle je prostě pecka.

A na cestách jsme si i ověřili, že moto G100 sice není prvoplánově voděodolný, ale má lehčí odolnost vůči stříkající vodě, což je super, hlavně, když si hned vedle ní převrhnete ranní kávu:-)

PĚKNÁ, PĚKNÁ, PĚKNÁ...

...jak se zpívá v jedné písničce od Janka Ledeckého je přesně to, co na ní sedí.

Kromě zadní barvy vás na první pohled zaujme stylově řezaný kovový rám. Působí velmi kvalitním dojmem, vše sedí přesně tak jak má a díky tomu všemu se i neskutečně pohodlně drží. Zajímavým designovým prvkem jsou i světle modré rámečky objektivů.

Podle mě si zaslouží vaši pozornost. Rozhodně ve skutečnosti vypadá ještě lépe než na fotkách. Tak snad si vás tenhle kousek získá stejně jako mě.