Peníze z online nákupů pro dobrou věc

03.07.2020

Věděli jste, že pro vás běžným nákupem přes internet, můžete pomoci lidem, co v životě neměli tolik štěstí? Krůček po krůčku s aplikací Podpořit.cz můžete přispět na dobrou věc.

Nedávno jsem nutně potřebovala slunečnice na focení pro klienta a u nás v květinářství ani ťuk. Práce až nad hlavu, tak si říkám mrknu na web a nechám si je poslat. Při té příležitosti jsem narazila na stránku www.podporit.cz, kde je více jak 550 různých firem, počínaje Aliexpressem a konče mými oblíbenými Květinami Express, kde jsem nakoupila jako vždy a 10% z mého nákupu šlo na dobrou věc. 

Váš příspěvek může činit až 25%. Informace o tom, kolika procenty můžete přispět vašim nákupem, jsou vždy uvedeny u každého partnerského e-shopu na webu Podporit.cz. Nic navíc neplatíte, jen jde o to, abyste do online obchodu vstoupili přes webovou stránku www.podporit.cz a část z vašeho nákupu hnedle pomůže někomu, kdo to skutečně potřebuje.

Podpořit.cz podporuje vždy jeden konkrétní příběh. Tomuto příběhu vy vaším internetovým nákupem pomáháte a darujete peníze.  Aktuální příběh, který potřebuje vaši pomoc a příběhy, které mají již šťastnější konce najdete zde: https://podporit.cz/pomozme-detem-v-boji-proti-mozkove-obrne/

Projekt Podpořit.cz vznikl na jaře roku 2019. Za tuto dobu stihl udělat obrovský kus práce. Třeba jen vybrat 85 000 Kč!

Nejsympatičtější je mi jejich maskot Vašek. Nevíte si rady? Vašek vám celý princip vysvětlí. Třeba tady: https://blog.podporit.cz/o-projektu/jak-podporit-cz-funguje/. Vašek byl obyčejný kluk, do té doby než provedl svůj první online nákup přes Podpořit.cz. Teď je Vašek hrdinou, který pomáhá nakupováním pravidelně! A je řada na tobě - #býtjakovašek!