O ženě s velkým srdcem

03.11.2019

Již druhým rokem můžete v Centru Černý Most obdivovat fotoplátna s motivy dětí a zvířat a zároveň i přispět v projektu Pomoc opuštěným. Naleznete ji u kina v prvním patře obchodního domu. 

Kdo je ta žena s velkým srdcem? A ještě bych dodala s neuvěřitelným talentem pro zaznamenání letmého okamžiku? 

Jmenuje se Janinka, Jana Foldynová, a říkáme jí GWEN. Studovala Výtvarnou školu Václava Hollara, kde si od malování obrazů, odskočila zachycovat krásné životní okamžiky. K malování se, jak sama říká, ještě určitě vrátí, ale nyní fotí kdykoli cokoli a zachycuje pro vás atmosféru, která vypráví příběh, pestré zážitky, kterých je život plný. A mně je ctí, že ji mohu znát osobně.

Pomoc opuštěným je charitativní fotoprojekt, který pomáhá opuštěným, týraným a zuboženým zvířatům získat zpátky zdraví a následně milující domov.

Od ledna do září jezdí Janinka se svými dětmi, zvyklými na prostředí se zvířaty, na zajímavá místa, k lidem, kteří se starají o všemožné druhy zvířat a obětují jim leckdy celý svůj život. Z nejvíce oblíbených fotografií na sklonku roku vznikne vždy několik kalendářů, které jsou k prodeji. Výtěžek následně putuje k opuštěným nebo nemocným zvířátkům.

Navíc, již druhým rokem, se s jejími fotoobrazy můžete setkat po celý listopad v pražském nákupním centru Černý Most. I výtěžek z prodeje těchto, v mých očích uměleckých děl, jde na projekt Pomoc opuštěným. 

Cena kalendáře je 350 Kč. Cena obrazu je 4.000 Kč. Je však možné vyrobit varianty menší i větší. Více informací najdete na https://photowithlove.cz/pomoc-opustenym/

Nejaktuálnější fotografie a nejbohatší výběr fotografií k pořízení obrazu naleznete na Janiných fb stránkách.

Objednávejte POUZE prostřednictvím e-mailu gwen@photowithlove.cz.