Neunavuj se vymýšlením vánočních dárků…

27.11.2019

Od toho jsou tu totiž jiní. Takže, můj milý muži, udělej si kávu, sedni ke stolu, otevři počítač, spusť internet a zadej do vyhledávače https://www.different.cz/darky-pro-zeny

Ne, nemyslím si, že by si to nezvládl bez tohoto manuálu, ale víš jak, co kdyby jsi na něco zapomněl :-)

Holky, tenhle manuál si samozřejmě půjčte i vy pro své manžely a partnery, ale hlavně mrkněte na ten odkaz, protože není možné, abyste si nevybraly. Přece ty chlapy nevyženete do těch natřískaných obchoďáků? 

Jo a taky ušetříte, protože přesně do 6. prosince platí sleváč MAMALIVE15.

Takže, dámy, inspirujte se a učte se:-)

Miláčku, už nemám zase nic na sebe. Opět. Takže, najeď myškou sem https://www.different.cz/damske-saty. Mají tu super košilového střihu. Ty nosím s oblibou. A ber velikost M, nejsem velryba ani vyvržený vorvaň :-)

Vím, že nevíš, proč se ty písmenka nosí, ale nějaký ten CK kousek ve světlých barvách by se mi určitě hodil. Vybírat můžeš tady https://www.different.cz/opasky, nechám to zcela na tobě.

Jo a rovnou tam vezmi nějaký ten hrneček (nejlépe s kočkou)  pro mou catlover @lucijavesela. Jasně, už ji mám skoro zapsanou v občance :-)

Už tě nebudu trápit. Jen jsem ti ještě chtěla napsat, že už jsem si při tom vybírání něco koupila. Chápeš, že tu "cute" kabelčičku Guess jsem si nemohla nechat ujít. No a ty pudrové boty k tomu báječně ladily.

Mám tě moc ráda a už teď se těším na Vánoce.

Jo holky a jestli jste milovnice svíček jako já, určitě se mrkněte na https://www.different.cz/svickyNení možné, abyste si nevybraly.