Neplastuj!

06.10.2019

Nebo se o to přinejmenším pokus, stejně jako my. Neumím si představit zcela bezodpadový život, ale moc obdivuji lidi a společnosti, které se o to snaží.

Jedna z takových společností je i Bioneeds, kde kromě spousty zajímavých ekologických produktů najdete také "ZERO WASTE" nebo-li stáčenou drogerii ve vratných obalech. 

Prací gel, aviváž, leštidlo do myčky, univerzální čistič, gel do myčky nebo prostředek na nádobí, vše v litrových průhledných lahvích se zálohou 20 Kč.

Ekodrogerie Sonett je ekologicky šetrná drogerie, vyráběná v Německu již 30 let.  Takže uznáte, že se nejedná o žádný módní výstřelek, ale lety vyzkoušenou drogerii.

Plastových hraček máme doma minimum, používáme bambusová brčka a třídíme odpad. To je asi zatím vše, kam jsem došla.

A nyni jsem poprvé pořídila i prací gel Sonett Sensitive prací, který je určený pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou. Nejen, že se mi to balení strašně líbí, ale jak vypadá prádlo po vyprání, to je pecka. A navíc je bez parfemace, což na dětské prádlo vyžaduji. 

Pokud byste chtěli vědět více o tomto pracím gelu a dalších produktech šetrných k vám i životnímu prostředí, najeďte si na jejich eshop www.bioneeds.cz.


Jo a abychom nezapomněly, s heslem mamalive10 máte navíc 10% slevu na svůj nákup z celého sortimentu.Přečtěte si jako první, co je u nás nového