Lednová proměna koupelny

18.01.2021

S novým rokem přichází i přestavování nových věcí, vyhazování těch starých a dokupování, jak říká můj muž, "serepetiček", které, ale každá žena potřebuje a nemůže bez nich žít. A všechny ty naše obydlené místnosti jsou přesně o těchto detailech.

Letos jsem začala koupelnou. Koupelna s vanou je mé jediné místo v bytě, kde mě Lili nechá alespoň chvilku bez "dozoru" :-) Miluji dlouhé koupele plné pěny a vůně, všude svíčky a dobré pití k tomu. To jsem se zase chvilku zasnila a teď k věci. Aby se mi dobře relaxovalo, potřebuji k tomu "detaily".

Stará podložka k vaně již dosloužila, tak jsem sáhla po úžasné béžové podložce s paměťové pěny. Ten hebký pocit, když vylezete z vany a došlápnete do mechové jemnosti. Tohle je jedna z věcí, u které se šetřit nevyplácí, takže si dejte u výběru záležet. A pozor, ať vám barevně ladí.

Nesnáším nepořádek kolem vany. Takže další výběr byl jasný. Nějaký slušivý koupelnový organizér. Ze začátku jsem byla přesvědčená, že šáhnu na první dobrou pro nějaký ratanový, ale nakonec jsem objevila úžasný kovový box s provazovými úchyty od značky Wenko Gara. Můžete doladit i třeba s plechovým košem nebo boxem na odličovací ubrousky ve stejném designu.

V koupelně máme i pračku se sušičkou a moji drazí byli líní házet mi špinavé prádlo nahoru do plastového koše. Takže, plasťák ven a úžasný ratanový koš s koženými uchy dovnitř. Tenhle koš, ale nemá jen využití na prádlo nebo stálé místo v koupelně. Používám ho na focení s malými dětmi, stál v něm vánoční stromeček a občas do něj dávám i hračky při úklidu než je roztřídím Lili na své místo.

Pořiďte i vy vaší koupelně nové, výraznější doplňky z Bonami, které dokážou vytvořit nádherný ucelený koncept designu celé koupelny.

A co hezkého jste si naposledy do bytu koupili vy?