Květinové odstíny nikdy neomrzí

21.02.2022

Jak jinak přivítat jaro než novou veselou a svěží manikúrou? A já pro vás mám další inspiraci v podobě limitované edice od Gabriella Salvete s příhodným názvem Flower Shop. Myslím, že si téhle květinové záplavy laků musela už všimnout každá z vás, když jste proběhla "dmkem".

Překvapí vás hravostí, neotřelostí i nádechem elegance. A barevná škála je opravdu veliká. Vybírat můžete hned ze 14 možných barev inspirovanými květinami. Od nejjemnějších narcisů a magnólií až po syté barvy máku a orchidejí.

Než začnete lakovat, malovat, lepit a třeba i třpytkovat, nezapomeňte na precizní úpravu samotných nehtů a rukou.

Romanticky a čistě budou působit světlejší poloprůhledné či pastelové barvičky jako je pivoňka, růže nebo sakura. Slušet budou světlé i tmavé pokožce a zastánkyním jednoduchosti.

Velikonoce pak oslavte festivalem sytějších svěžích barev. Se šťavnatými a přitom jemnými odstíny frézií, tulipánů či lilií nemůžete šlápnout vedle. Popusťte uzdu fantazie, kombinování odstínů se meze nekladou, žádné faux pas neexistuje.

Vytvořte si vlastní květinářství s Flower Shop od Gabriella Salvete! Exkluzivně v prodeji v dm drogerii nebo online.

Všechny produkty jsou 100% cruelty free a vegan. Oceníte i inovativní dvojité víčko proti vysychání a vysokou trvanlivost díky speciální pryskyřici.

Součástí jarní kolekce GS je i řasenka s kolagenem pro výživu a růst řas PANORAMICO COLLAGEN & VOLUME MASCARA. Dodá očím kouzelný vzhled a zároveň po zimě vaše řasy skvěle vyživí.

Velká jarní soutěž

Tentokrát se hodí říct, že každý lak může být výherní, stačí naskenovat QR kód vytištěný na papírovém obalu laku. Přenese vás do nejúžasnějšího květinářství, kde se dočtete o všech jarních novinkách, stáhnete úžasné kresby, kterými můžete skvěle doladit jarního ducha domova a informace, jak se zapojit do Velké jarní soutěže, kde jsou pro vás opět připravené hodnotné ceny.