Kosmetika s velkou dávkou lásky

22.09.2019

Přiznám se, že poctivě sleduji náš trh s kosmetikou, ale značku Onclé jsem doteď neznala. O to víc jsem mile překvapená. Nejen balením a vůní, ale především tím, že je vše přírodní a jedná se o české výrobky. 

Při testování výrobků pro Lili jsem velmi obezřetná, ale hezky zpracované stránky a množství informací, které o svých produktech značka Onclé nabízí, mě přesvědčila.

Už když dorazil balíček jsem věděla, že jsem se rozhodla správně. Nejen, že byl v naší oblíbené růžové barvě, ale navíc neskutečně krásně voněl jemnou miminkovskou vůní. 

Vyzkoušely jsme tedy celkem 5 produktů a ani jeden z nich mě nezklamal. Ale pojďme to vzít od začátku. Onclé nabízí dvě ucelené řady, které se starají o citlivou pokožku miminek a nedokonalou pokožku žen. 

V balíčku jsme dostaly k vyzkoušení:

Dětské vlhčené ubrousky s BIO šípkovým olejem: Vyrobené jsou ze 100% bavlny. Jsou akorát tak vlhčené, netrhají se a příjemně jemně voní. Vyhovují nám maximálně. Oboum.


Dětské vlhčené ubrousky s přírodním squalanem: Přiznám se, že slovíčko "squalan" jsem si musela vygooglovat. Je to tzv. "suchý olej", který se díky své struktuře velice snadno a rychle vstřebává do pokožky. Má antioxidační účinky, pomáhá chránit pokožku proti vnějšímu prostředí, hydratuje ji, zjemňuje a napomáhá dalším účinným látkám k lepšímu roztírání a vstřebávání.


Ochranný tělový balzám s BIO šípkovým olejem: Ten se vám bude hodit při každodenní péči, protože se báječně a rychle vstřebává, takže při oblékání se oblečení nikde nelepí. Dávkování je pomocí pumpičky, což je pro mě velký klad. Chrání před podrážděním a zarudnutím bez potřeby dalšího ošetření ochrannými produkty. A opět krásně voní.


Čistící olej na zadeček s BIO šípkovým olejem: Co si budeme povídat, cokoliv ve spreji je u nás výhra. Lili nemá čas na nějaké pomalé přebalování. Stačí nastříkat na zadeček a setřít. Kůže je okamžitě čistá, hydratovaná a voňavá a stačí vám na setření jeden jediný vlhčený ubrousek.

A něco pro maminku - Tělový balzám hloubková obnova: Rovnou přiznávám, že zatím testuji jen měsíc (mělo by se pro prokazatelné účinky alespoň dva). I tak, ale mohu říct, že mám pokožku ohodně jemnější a vyhlazenější. Samozřejmě se jen nemažu, ale i cvičím a zdravěji jím. Používat ho můžete na tělo i obličej. Já používám hlavně na zadní partie dvakrát denně.

Veškeré další informace o produktech Onclé si můžete přečíst ZDE.

Výrobky Onclé jsou šetrné vůči životnímu prostředí. Kosmetika Onclé nebyla testována na zvířatech a kompletní řada je klinicky testovaná a dětská řada je hypoalergenní. Výrobky obsahují vysoký podíl jedinečných aktivních látek, přírodních složek a BIO olejů, které jsou ideální pro mě i Lili a budou určitě i pro vás a vaše děti. A navíc je vyvíjena a vyráběna u nás v Česku.

Takže za nás palec nahoru a doporučujeme všem.

Zároveň za možnost testování kosmetiky Onclé velmi děkujeme Feedo.

Přečtěte si jako první, co je u nás nového