Když vyžereš ledničku, nejsi to ty...

15.10.2019

Konečně jsem se dostala k tomu, abych vám sepsala pár slov o tiskové konferenci Biopron, na kterou jsem byla před pár dny pozvána.

Ve čtvrtek 3. října jsem ráno předala Lili babičce a šla jsem vstříc načerpat nové informace do agentury HIVE na Karláku. Tam se totiž toto příjemné setkání ohledně probiotických produktů Biopron konalo.

Přivítala mě velmi milá Nikola, která mě osobně za tuto společnost jako zástupce "bloggers" pozvala. Trochu jsem měla obavy, že prezentace bude dlouhá a nezáživná. To bylo ale zbytečné. Od skvělého občerstvení, zajímavé hosty, záživně podané přednášky a debaty, až po příjemné překvapení na závěr v podobě aromaterapie, proběhlo vše na jedničku.

Byl nám představen koncept Biopron 1000 Days, poslechli jsme si přednášku pana primáře MUDr. Radka Havlase, který se opravdu dobře poslouchal, vystoupily zástupkyně GPO Nemocnice Mělník a na závěr následovala diskuse s porodní asistentkou a laktační poradkyní Dis. Kateřinou Neuwirthovou Javorovou.

Co jsem si sebou odnesla

Především jednu větu, která mi utkvěla v hlavě: "Když vyžeru ledničku, nejsem to já." Tohle mě opravdu pobavilo a vy se můžete těšit na další článek, kde vám problematiku probiotických bakterií a doplňků stravy od Biopron nastíním.

Děkuji všem, co se na tomto počinu podíleli. Bylo to opravdu výjimečné.

Foto: Adam Špalek

Přečtěte si jako první, co je u nás nového