Když prádlo, tak Astratex

14.06.2020

Nakupovat spodní prádlo je prostě věda. To ví asi dobře každá z nás. Nejenže dámské kalhotky mají asi pět základních střihů, ale u podprsenek je to celá řada čísel a písmenek. Vycpaných a nevycpaných, s kosticemi či bez... O barevnosti a materiálech ani nemluvím.

Proto jsem nákup spodního prádla eliminovala na pár obchodů. Mezi nimi na pomyslné špici stojí Astratex. Tady si najdete skutečnou kvalitu i luxus (chcete-li), který vám padne. Máte zálusk na podprsenky nevyztužené i vyztužené, krajkové i hladké, barevné i klasické? Spodní prádlo a plavky ve velikosti 60/A - 120/H? Na www.astratex.cz to máte na jednom místě. Jen doporučuji, při vybírání si nalijte víno a dejte si čas. Nabídka je opravdu široká.

Je smutné, že většina žen stále nosí špatnou velikost podprsenky nebo naprosto nevyhovující tvar. Pár minut věnovaných zjištění té správné velikosti se Vám bohatě vrátí při nošení té nové. Díky tomu, že nakupuji většinou na jednom místě, už přesně vím, která mi padne. Jestli si však nejste jisté zda nosíte skutečně tu správnou podprsenku obraťte se na Astratex poradnu!

Celý život mám menší, spíše měkčí prsa, takže vybírám ve vodách push-up podprsenek. S ramínky, krajkou a s plnými nebo polovičními košíčky. Musím se tedy pochlubit svými posledními úlovky. Tentokrát jsem se nedržela tradiční bílou, černou a tělovou barvou a šla jsem do tmavě modré. Podprsenka Ligia vyztužená s vyjímatelnými vycpávkami pro mě byla jasnou volbou. Navíc s 30% slevou, to se musí využít.


Push-Up podprsenka Eloisa je ztělesněním půvabu. Nízký střed se hodí do i do hlubokých výstřihů a nechá nádherně vyniknout oblast ňader. Do letních šatů jako dělaná. Poslední z mých vyvolených je vyztužená podprsenka Capri s vyjímatelnými vycpávkami. Můžete si díky nim sami skvěle regulovat míru zvětšení objemu. A navíc je velmi elegantní. V ní si každá žena připadá smyslně. Ano, i já :-)


Pokud máte konkrétně vy plné šuplíky a sama prádlo momentálně nepotřebujete, myslete i na své blízké. Najdete tu široký výběr pánského i dětského prádla a samozřejmě "léto klepe na dveře", takže si nenechte ujít sekci plavek.

MÁM PRO VÁS SKVĚLOU ZPRÁVU. AŽ DO KONCE ČERVNA MŮŽETE VYUŽÍT SLEVOVÝ KÓD MAMALIVE10 na www.astratex.cz, S KTERÝM ZÍSKÁTE 10% SLEVU, A TO I NA JIŽ ZLEVNĚNÉ ZBOŽÍ NEBO NOVINKY!

Napište mi, jaké jsou Vaše hlavní kritéria při výběru podprsenky? Její vzor, barva, střih či účel jejího využití?