Jako v kině

28.12.2019

Jedno z vánočních přání mého skorodospělého synátora byl letos projektor. Zhruba už v září jsem začala pátrat a vybírat ten správný. Jen jsem netušila, že to nebude vůbec jednoduché

Upřímně, projektorů je na našem trhu celkem dost, ale bohužel designově mi žádný nevyhovoval. Co se mi nelíbí na první pohled, prostě nekoupím. Samozřejmě i druhý a třetí pohled musí být stoprocentní.

Proč vlastně projektor...

Za prvé, přání dětí se mají plnit a to nejen o Vánocích.

Za druhé, často cestujeme. Syn se navíc chystá na delší fotbalovou stáž do zahraničí.

Za třetí, rádi pořádáme filmové večery, narozeninové oslavy a celkově se scházíme s rodinou. Prostě milovníci filmů a popcornu.

Takže, co jsem od projektoru očekávala. Že to bude designový skvost, bude mít kvalitní obraz, použitelný v jakýkoliv podmínkách (naší obří televizi si na dovolenou prostě nesbalíme) a ze zvuku padnu na zadek.

Láska na první pohled

A pak jsem ho uviděla, bylo to jako záblesk z čistého nebe, LED projektor MoGo od značky XGIMI. Výkonný přenosný projektor s podporou Android TV, s vestavěnými duálními reproduktory Harman-Kardon a vysokokapacitní baterií.

Na rozdíl od jiných projektorů používá MoGo vysoce účinný zdroj světla LED, díky kterému jsou nyní naše projekce dokonale ostré a jasné. Ten efekt, kdy obraz vyplní celou plochu před vámi je zkrátka nenapodobitelný a velmi návykový. Na filmy už se, stejně jako my, nebudete nikdy chtít koukat jinak 

Pár věcí, co byste o něm měli vědět

MoGo nabízí fantastickou kvalitu zvuku díky pokročilým duálním reproduktorům Harman-Kardon. Zvuk je profesionálně vyladěn, reproduktory jsou dobře vyvážené a perfektní pro jakoukoli hudbu. MoGo snadno připojíte pomocí Bluetooth nebo 3,5 mm audio jacku a využijete jako externí reproduktor. Poslechnout si můžete až 300 skladeb na jedno nabití.

S funkcí automatického ostření se o doostřování obrazu nemusíte starat. Projektor ostří za vás.

S Keystone korekcí se nemusíte zdržovat hledáním správného úhlu. Promítat můžete ze strany, zezhora nebo zespoda, vždy eliminuje deformaci. 

Velikost obrazu je skoro neomezená... ve vašem obýváku si můžete vychutnat soukromé kino se skvělým zvukem a obrazem velkým 30 - 100+" . S DLP technologií pro 3D zobrazení vytvoří na 100" projekci opravdu realistický obraz.

Díky Android TV se z něj stává multimediální centrum s intuitivním a rychlým ovládáním. A díky spolupráci s Google Play Store a přístupu k více než 4000 aplikacím, si můžete prostředí MoGo přizpůsobit přesně podle vašich představ.

Takže chápete, že jediný váš problém, po pořízení MoGo, je nedostatek popcornu:-)
Přejeme vám, ať si užijete zábavu, ať jste kdekoliv.

Veškeré informace o LED projektoru XGIMI MoGo najdete zde: bit.ly/2Q267oG

Jo a ještě jedna maličkost! Pokud jste se právě nyní rozhodli, že ho nutně potřebujete, pak využijte slevu 10 % na koupi s kódem MamaLIVE. Napíšte email na info@xgimicz.cz (nebo do zpráv na jejich FB či IG, uveďte heslo a ušetříte. Ale pozor, sleva platí jen do 10. ledna 2020. Tak si pospěšte!