Jak se píše Ježíškovi v 21. století?

14.11.2019

Určitě se vám už někdy stalo, že jste dostali naprosto nevhodný dárek, který hned, po zabouchnutí dveří návštěvy, letěl do koše. Popřípadě jste ho poslali dál při nejbližší příležitosti. Nebo se vám pod vánočním stromečkem sešli hned dárky dva...jenže stejné.

S aplikací Tomikup se vám to už nestane. Stáhněte si ji jednoduše a zdarma na Google Play nebo App Store. Nemusíte ji, ale používat pouze v mobilu. Pro vaše lepší pohodlí k ní máte přístup i na www.tomikup.cz.

Nám se nyní sešli hned dvě akce najednou. Druhé narozeniny naší malé Lili a o pár dnů později Vánoce. Po zkušenostech z minulého roku, kdy jsem musela spoustu dárků zlikvidovat, protože u nás tisíce plyšáků a nesmyslné plastové hračky nemají místo, mi Tomikup přijde jako dar z nebes.

Aplikace Tomikup je ryze česká a klade si za cíl vyřešit problém s tím, jak darovat, nebo naopak dostávat jen ty opravdu chtěné dárky. 

Velmi jednoduchým způsobem se zaregistrujete a následně vytvoříte seznam přání k Vánocům, narozeninám, svatbě nebo třeba narození miminka.

Do těchto seznamů přání lze zapisovat nápady na dárky, přičemž u každého z nich lze nastavit i prioritu. Můžete tak dát svým blízkým najevo, že houpací kůň by se hodil víc než zlatý dudlík, že jo:-) Nastavit lze fotografii, popisek a především konkrétní odkaz.

Vytvořený seznam přání následně sdílíte s rodinou a přáteli v rámci aplikace, kam je přes vygenerovaný odkaz pozvete. A pro ně je už jednoduché dárek koupit přes detail, který jste tam zanechali nebo je tlačítko "Najít nejlevnější", navede na srovnávač cen Heureka.

Pokud si ve svém profilu předvyplníte kromě základních informací, jako je jméno, datum narození a pohlaví, také velikost bot, kalhot, konfekční velikost, oblíbenou barvu, a další doplňující poznámky, pak už to nemusíte vypisovat u každého dárku, který je určen pro vás, zvlášť.

Tomikup je podle našeho rodinného názoru povedený nástroj, který dokáže ušetřit spoustu starostí a při nakupování vánočních dárku či organizování velkých oslav je naším velkým pomocníkem. 

Chcete si usnadnit každoroční výběr dárků? Pak se podívejte na internetové stránky www.tomikup.cz. Určitě vám ušetří hodiny vybírání.