Jak jsme k novým šatům přišly

14.04.2020

...a jak ještě k dalším přijdeme aneb "Soutěžím o oblečení z Heureka.cz". A našeho taťku asi klepne. Ámen!

Joooo hadříky, to je naše. Každý den se postavíme ke skříním a máma řekne: Nemám, co na sebe. A taťka se samozřejmě ozve z obýváku, ať si klidně vezme i pytel, že je to v jejím věku už stejně jedno :-) a ještě, když vleze na www.modio.cz, kde je móda z eshopů i kamenných prodejen na jednom místě, to pak taťka raději odchází do druhého pokoje:-)


Na tyhle super lodičky, co má mamka ve skříni, si už delší dobu brousím zuby. Miluji zkoušení si maminčiných věcí a pak se nakrucuji ze předu i ze zadu před zrcadlem. No sluší mi to vždy, i když je to všechno velikost asi o 40 čísel větší než momentálně mám aktuální. Divný teda je, že si mamka nepůjčuje ty moje. Ona se na mě občas zlobí, že si pár jejích kousků půjčím, ale já bych se s ní o ty své klidně rozdělila.

A ty boty a kabelky, co skrývá ve skříni, to jsou učiněné poklady. Tak řekněte sami, když vytáhne tuhle kabelku, se na mě lehce zamračí (to je za tu propisku, kterou jsem ji lehce označkovala), nahází do ní všechny nezbytnosti a jde se mezi lidi. 

A matchy matchy kousky, o tom ani nemluvím. Prostě jsme "šik prague girls". Neopičte se, ale tyhle šaty seženete, překvapení , také na Heurece. Takové nákupy jsou v této korona době to nej!