Jak být za vánoční hvězdu?

13.12.2021

Buďte o svátcích neodolatelné! Advent se nese nejen ve znamení nákupů dárků, vůně skořice a zpěvu koled, ale je čas si připravit i slavnostní šaty a líčení. Pravý čas vám tedy představit limitovanou kolekci Winter Time od Gabriella Salvete. 

Když se na něj zakoukáte intenzivním pohledem u slavnostně prostřeného stolu nebo vám ukápne slza štěstí u dárku, který od něj dostanete, to chce opravdu hluboký pohled. Naneste rovnoměrně na celou plochu víčka třpytivý odstín dle libosti z paletky očních stínů Winter Time, která se neskutečně povedla. My s Lili vyzkoušely jako podklad tmavě fialový odstín a přes něj světle modrý třpytivý. A doplnily jsme nálepkami na nehty ve tvaru malých sněhových vloček. Na řasy pak naneste řasenku Panoramatico s kolagenem pro výživu a růst řas, která dodá vašim očím kouzelný vzhled. Dokonale oddělí a natočí řasy, dodá jim pozoruhodný objem aniž by vznikaly nevzhledné hrudky.

Nyní se zaměříme na dokonalé nalíčení rtů. Pro tuto příležitost najdete ve Winter Time hned tři dlouhotrvající tekuté rtěnky s matným efektem, které nevysušují a vydrží opravdu dlouho. My využily fialkový odstín Frozen Berry, ale k dispozici máte i Mulled Wine a Candy Cane v červených odstínech.

A teď finále a završení tohoto slavnostního looku. Třešničkou na dortu jsou laky ve fialové, černé a stříbrné - Frozen Dust, Midnight a Snow. Díky štětci aplikátoru kopíruje tvar vašeho nehtu a zajistí tak přesnou a rychlou aplikaci. A úplně vám bude stačit jedna vrstva.

Celou kolekci Winter Time ještě doplňuje hravý balzám na rty Vanilla Scented, který mi samozřejmě Lili hned sbalila do své kabelky:-) a fixační pudr, který vám krásně sjednotí pleť a zabrání lesknutí se.

Připomínám, že Winter Time je limitovaná kolekce Gabriella Salvete, k dostání pouze v dm drogeriích nebo online! A opět můžete soutěžit o hodnotné ceny ve Velké zimní soutěži, která trvá až do 26. ledna. a třeba právě vy vyhrajete pobyt na kouzelném místě podle vašeho výběru. Tak šup pro více informací!