Investujte do zdraví!

15.12.2021

Investice do zdraví je ta nejvýhodnější vůbec a proto jsem pro vás přichystala ještě jeden článek o Manulo - eshopu se zdravou výživou a přírodní kosmetikou.

Dnes se zaměříme na zdravý životní styl, redukci hmotnosti, pestrou stravu, dostatek vitamínů... Slyšíme to pořád a ze všech stran - o své tělo se musíme dobře starat. Ruku na srdce, kdo z vás to dodržuje. To jsou pořád výmluvy, že tohle nemají, tohle se špatně shání... STOP. Klídek, hoďte se na gauč, otevřete noťas a šup na www.manulo.cz. Ne, neděkujte, já to pro vás dělám ráda. Tady totiž najdete široký výběr produktů zdravé výživy a to od prověřených českých lokálních výrobců. Takže vždy víte z čeho, proč, nač a kdy:-)

Z našich topek vybírám produkty od české rodinné firmy Ovocňák, která z ovoce a zeleniny od sadařů a pěstitelů z oblasti Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty vyrábí spoustu chutných pyréček, moštů a našich momentálně nejoblíbenějších ovocných plátků.Tohle i spoustu dalších zdravých mňamek najdete pod sekcí "dobroty pro děti". I já jsem si odtud něco zamilovala:-) Pečené rýžové chipsy z hnědé celozrnné rýže, s chia semínky a quinoou navrch. Po těch bych se fakt mohla utlouct. Žádné přesolené mastné brambůrky. Ale plnohodnotná sváča nebo křupání k telce.

Pokud máte doma sportovce, oceníte i sekci určenou právě jim. Najdete tu spoustu proteinových dobrot, iontových nápojů a energetických gelů - a náš oblíbený zelený Matcha čaj v prášku. Pokud nevíte, proč si matchu připsat na svůj denní seznam, pak čtěte - dodá tělu energii, přičemž její účinek trvá až 8 hodin. Osvěží mysl, podpoří paměť a také zlepší soustředění a náladu. K tomu posiluje imunitní systém a působí proti infekcím. Použití je jednoduché: Rozmíchejte ½ až 1 čajovou lžičku matchy (asi 1 - 3 g) v hrnku horké vody o teplotě do 70°C. Čaj si můžete dochutit mlékem a medem, limetkou nebo sirupem. Lžičku matchy můžete taky přidat do smoothies, mléčných a ovocných koktejlů, dezertů, nebo ji jednoduše stačí zalít studenou vodou.

Etikety a nápisy na potravinách hlásají, že je určitý výrobek zdravý, bez skrytých cukrů či přídatných látek a vy pořád nevíte?, pokud si chcete být jistí, nebojte se zeptat, na Manulo vám rádi poradí.

Určitě si oblíbíte i sezónní speciály a balíčky přírodní kosmetiky i zdravé výživy pro jaro, léto, podzim nebo zimu.

Příjemný výběr!