Harmonie a krása ruku v ruce

01.12.2021

To přesně najdete na Manulo. Pojďte se mnou nahlédnout do světa přírodní kosmetiky s obsahem pouze čistě přírodních složek, bez syntetických konzervantů, parfémů a silikonů a navíc české výroby.

Jak se asi všichni shodneme, přírodní kosmetika je dalším stupněm zdravé životní filozofie. Takže když už začnete zdravěji jíst, máte větší pohyb a psychiku dostanete do pohody, pak je rozumné udělat i další krok. Používáním běžných kosmetických produktů se nám přes kůži do těla dostávají umělé látky a to je přece škoda.

Objevila jsem pro vás snadnou cestu ke kvalitním produktům přírodní kosmetiky (a nejen jí), bez zbytečného a zdlouhavého hledání, snadno a jednoduše hezky na jednom místě. Tím místem je MANULO.

Za tímhle názvem stojí hned celá parta nadšenců, která pro vás vybírá, testuje a schání ty nej přírodní produkty od našich lokálních výrobců. A to doslova! Vše totiž zkouší na vlastních tělech, kůži i chuťových buňkách!

Co mě dostalo hned na začátku, když jsem na jejich eshop mrkla je určitě nabídka vzorečků. Ne každému hned všechno sedne, jak má, a proto v sekci VZORKY máte možnost si krémík, deodorant nebo pleťovou masku koupit v malém balení a nejdřív vyzkoušet na vlastní kůži. Tyhle mini balení určitě spousta z vás setjně jako já využije i na cesty. Za mě boží, boží, boží!

Nabídka přírodní kosmetiky je opravdu veliká, od produktů na tělo, pleť, vlasy, ruce i nohy až po hojivé mastičky a věci hodící se do lékárničky.

Prozradím vám teď své tajné favority. Jeden z nich je určitě výživná čokoládová pleťová maska TAJEMSTVÍ KRÁLOVEN . S tímhle názvem určitě i skvělý tip nejen na vánoční dárek. Zpět k masce jako takové. Má jemnou a krémovou texturu, která se krásně natírá na obličej. Vaši pleť nádherně vyživí, zjemní a nádherně provoní. Už ten pocit je luxus. Nechte působit 15 minutek a dolů ji dostanete rychle a bez problémů. Nikde se nic nelepí a zbytečně neschne. Uvidíte, že už po prvním nanesení vám vaše pleť poděkuje. Mimochodem chcete-l.i ji jen zkusit, opět můžete sáhnout po vzorečku v 5ml balení.

Tato maska pochází z rukou Petry Novákové, která pro vás tvoří produkty pod značkou Pimpinella. Doporučuji mrknout i na další produkty této značky, opravdu stojí za to a jsou dělané s láskou.

A ještě jeden tip z bio kosmetiky pro děti. Sourozenecká značka Naturalis je velmi známá a my od ní vyzkoušely dětský jemný olej po koupeli Sprcháček, který je vhodný i pro miminka. Nicméně já po něj sáhla hlavně kvůli dávkování. Lili si už sama po koupeli olej, ještě dokud má vlhkou pokožku, nanese na dlaň a společně ho jemnými krouživými pohyby jemně vmasírujeme až do úplného vstřebání do kůže celého těla.

Pokud byste si s výběrem čehokoliv nevěděli rady, pak neváhejte napsat email nebo volat od pondělí do pátku v pracovních hodinách. Lidé z Manulo vám rádi a ochotně poradí.

Těším se na vaše tipy z Manulo!