Dárky pro vaše gentlemany

12.11.2019

Opět se blíží čas Vánoc. Dárky pro děti máme vyřešené a nastává otázka, co koupit naší drahé polovičce. Naši muži mají všechno. Totiž nás :-) Ale přeci jen, radost bychom jim měli dělat také a to nejen na Vánoce. Zaslouží si to.

Proto jsem pro vás osobně navštívila pár obchodů zaměřujících se právě na muže. A vybrala pro vás ten top. Gentleman Store. Už jen přivítání bubeníkem, bonviván a marketingovým guru v jedné osobě, Romanem Luňáčkem, na mě dýchlo opravdovým pocitem profesionality a vědomím, že tady jsem rozhodně při výběru dárků pro manžela v těch správných rukou.

Jediným pohledem mi bylo jasné, že zde se žádné "hadry" neprodávají. Tady se prodává kvalita! Od nablýskaných bot, skvěle padnoucích košil, kožených peněženek, tašek a tradiční anglické kosmetiky až po neuvěřitelné vychytávky pánského módního světa.

Jak to vlastně začalo...

Gentleman Store ušel od dob, kdy byl třemi krabicemi v koutě dětského pokoje, dlouhou cestu. Pavel Králíček je otec tohoto ambiciózního projektu. Hlavně ale muž. Muž mnoha talentů a člověk, který si ví vždy a se vším rady. Možná proto, že většinu věcí v nabídce GS sám vybral a důkladně otestoval. V listopadu 2013 Pavel začal první přípravy, sehnal dodavatele a vytvořil web. V roce 2016 se už GS přestěhovalo do Roháčovy ulice na Žižkov, kde je najdete dodnes. Prostě kvalita je žádaná v každé době a v dnešní obzvlášť.

V Gentleman Store najdete dokonce i vlastní značku - John & Paul - pod kterou najdete skvěle padnoucí košile (nejen pro hubené), trička a polo trička z prémiové bavlny, kvalitní kožené tašky, opasky a řadu doplňků.

Běžné konfekční košile se vyrábějí pro všechny, ale ve výsledku nesedí dobře nikomu. V GS se to rozhodli změnit. Jak? Přinesli něco, co v Česku dosud nebylo. Systém 15 velikostí podle typu postavy.

Máte doma 180 centimetrů vysokého, celý život takříkajíc zdravě hubeného chlapa? Tak to bude Střední Hubeňour. Nebo ten váš má centimetrů sto devadesát a je sportovec jako řemen? Není problém, Berte košili ve velikosti Vysoký Sportovec.

Náš taťka je Střední superchlap :-) a to mu rozhodně zalichotilo :-)

Co mě nadchlo aneb ulehčím vám výběr

DEODORANTY PRO MUŽSKÉ PODPALUBÍ

Deodorant na sebe může vzít mnoho podob. Může být tuhý, může být kuličkový, může být ve spreji. Říkáte si, že pořád máte alespoň jednu jistotu - tedy že jej budete nanášet do podpaží. Chyba lávky! Zde nabízí totiž i deodoranty pro pánské podpalubí, nejdůležitější to oblast mužského těla. Vybrat si můžete tekutý či tuhý a čeká tu na vás hned šest různých značek.

NEVIDITELNÉ TRIČKO

I my ženy máme občas rády prádlo v tělové barvě. Ale co muži? Proto v GS najdete i tuto položku v podobě neviditelných triček. Jistě je vaši muži ocení, hlavně ty se zesíleným podpažím.

ORBITKEY

Víte, že klíče nemusí mít podobu zamotaného obřího svazku? Že nemusí škrábat displej telefonu a zabírat spoustu místa? Že v nich může být pořádek? Pak vězte, že tento zázrak najdete v podobě luxusní klíčenky Orbitkey. Dokonce k ní můžete příteli či manželovi přikoupit lokátor a už se vás nikdy nebude ptát: "kde mám klíče?"

DÁRKOVÉ SADY

A pokud si ani tak nevíte rady, pak sáhněte po předpřipravených dárkových balíčcích. Nejlepší je mít všechno pěkně pohromadě. Na tom se shodnou snad všichni muži i ženy. Proto v GS mají i tyto krásné dárkové sady. Skvěle fungují, pokryjí úplně všechny myslitelné pánské touhy a krásně vypadají na poličce. Ano, přesně na té, na které byste měli nechat trochu místa na tyto manželovi skvosty.

Pokud jste se rozhodli zajít do obchodu osobně, pak vás nohy zavedou do Roháčovy 7 v Praze na Žižkově. Otevřeno mají od pondělí do pátku od 10 do 18 hodin. Pokud dáváte přednost nákupu z pohodlí vašeho gauče, klikněte myší na www.gentlemanstore.cz.

Doručují rychle jako blesk. A když už špatná konstelace hvězd způsobí, že se soukolí zadrhne, dají vám obratem vědět, napíší, zavolají. Prostě: vyřeší to.