Žij svůj italský sen!

03.10.2021

Ptáš se jak? S limitovanou kolekcí Italian Dream od Gabriella Salvete je to hračka. Jsi Itaholička stejně jako já? Pak tě tyhle produkty dostanou. A alespoň na chvilku si připomeneš léto a jeho hřejivé dotyky paprsků slunce...

Miluji Itálii, její vášeň, chutě a barvy... letos jsem se do ní sice nedostala, za to jsem mohla vyzkoušet tuhle úžasnou šminkovou limitku ITALIAN DREAM, kterou opět seženete exkluzivně v dm drogeriích a to až do 10. listopadu.Co bych hned na začátku vyzdvihla je design jednotlivých produktů. Zlatá barva a třpytivé stíny v paletce vám okamžitě připomenou ten žár italských pláží. Kolekce rudých rtěnek zase sexy párty v rozpálených ulicích.

Rudé rty jsou provokativní a sexy. Naučte se je nosit s grácií a to díky výrazně sytému efektu matných rtěnek GS "ID Lipstick Matte". Mě nejvíc uchvátila barva VERONA, ke které v této edici najdete i konturku "ID Lipliner Pencil" s obsahem kokosového oleje a Vitamínu E a veganský lak na nehty "ID Longlasting Enamel". U něj vám bohatě stačí jen jedna vrstva a můžete jít. Zaručeně vám vydrží na nehtech týden.

Pokud navíc zvolíte tuto barvu, máte ušetřenou práci s dalším líčením, protože k rudé rtěnce vám stačí jen veganská objemová řasenka "ID Volume Mascara" obohacená o ricinový olej a výtažek z heřmánku, který řasy chrání a vyživuje.

Za zmínku rozhodně stojí i štětec na oční stíny, ideální na kouřové líčení "ID Dream Blending Brush" ve zlaté barvě. A tím pádem nemohu zapomenout ani na další úžasnou paletku "ID Big Face Palette", kde kromě očních stínů najdete i bronzer a rozjasňovač, bez kterého se při líčení rozhodně neobejdete.

Co dodat, DOLCE VITA přátelé!

A ještě maličkost! Pojďte si spolu s kolekcí Italian Dream užívat života naplno a zúčastněte se velké podzimní soutěže o zážitkové ceny.
Stačít začít sledovat IG nebo FB @gabriellasalvete, najít soutěžní post a okomentovat-KTERÝ PRODUKT KOLEKCE ITALIAN DREAM TĚ NEJVÍCE ZAUJAL A PROČ.
Z komentářů vylosují v každém kole výherce hlavní výhry a 3 výherce kosmetických balíčků.
Více najdeš na https://www.lovejoyfun.info/italian-dream/

Soutěž trvá až do listopadu:-), takže máte ještě čas obhlídnout novinky a najít si tak v Italian Dream edici své topky.