Vstupte s námi do Wonderlandu!

14.10.2020

Tak schválně, kdo z vás pořád věří na pohádkové světy, jako byl třeba ten v příběhu Alenka v říši divů?

Naše rodina určitě, a proto jsme se nedávno vydali do světa plného fantazie, legrace, barev, světel a zvuků - do Wonderlandu. 

Existuje jen jediný vstup, jak se do něj dostat a vydat se na cestu dobrodružství a to v The Chamber nedaleko pražského Anděla.

Tak si pojďme nejdříve trochu připomenout Alenčin příběh.

Pamatujete? Alenka zahlédne mluvicího bílého králíka a vydá se za ním. Upadne do hluboké králičí nory, octne se v bizarním domě, najde dortík s nápisem "sněz mě". Když tak učiní, zvětší se, a to natolik, že ji je dům malý. Ze zoufalství se rozpláče. Po vypití lahvičky s nápisem "vypij mě" se zmenší, až je úplně malinká, proto se málem utopí v kaluži svých slz. Tohle na osvěžení paměti bohatě stačí. Kloboučníka ani další postavy z děje nehledejte. Bohatě si vystačíte s králíkem a jeho hostinou.

Jenže, co když se králík ztratil a pohádkový svět se dostane do nebezpečí? A vy máte jen jednu šanci ho zachránit!

A tady přesně začíná ten váš příběh a vaše dobrodružství. 

Naštěstí je vám v zádech neustále mluvicí kočka, která vám ve všem pomůže...ona je prostě skvělá a nikdy na ní a její hlas nezapomenete. Ještě teď si na ní všichni hrajeme a napodobujeme její hlas. To prostě musíte zažít. Když se u nějakého úkolu zaseknete, vždy vám vtipně poradí. Ze začátku je potřeba se pořádně rozkoukat, ale po chvilce už to jde samo. Tedy pochopit zadání, ne tak úplně splnit úkol.

Wonderland je rozhodně úniková hra, která pobaví nejen děti, ale i dospělé ( a to i více než pokročilého věku ). Každého zaujme něco jiného, každý zkusí vyluštit vlastní hádanku, rozhodně se nudit nebudete.

Za celou naší rodinu ve věkovém rozpětí necelé tři roky až 64 let jen a jen doporučujeme.

Nemusíte se bát proklouznout do pohádkového světa ani v době covidu, protože v pohádkách nic takového neexistuje, takže roušku na začátku můžete v klidu odložit. Hygiena se zde dodržuje na maximum.

A pamatujte, že darovat zážitek je přece to nejlepší. Věřte, že tady se budete bavit a ne myslet na nesmysly:-)

Kdo by chtěl navštívit kouzelný svět (ještě do konce roku 2020) Wonderland v The Chamber - Real Life Gaming se slevou, tak použijte kód MAMA200 - napište ho do poznámky a zaplaťte pouze deposit on-line (na místě pak doplatíte zbytek:-)): https://thechamber.cz/wonderland-2