Už máte svého osobního asistenta?

31.05.2020

Neeeeee? Tak to potom čtěte rozhodně dál, aneb jak jsem objevila službu DODO!

Zhruba před rokem a půl se mému synovi stal úraz na fotbalovém zápase. Nečekaně, nepřipraveně a také jak jinak by se to mohlo stát. Byla jsem zoufalá, vždycky se to stane v nejnevhodnější chvíli. K ortopedovi jsme se dostali ihned, nicméně ten nám oznámil, že Venda nutně potřebuje magnetickou rezonanci a na tu se v Praze často čeká až 2 měsíce. Tolik času jsme prostě neměli. Při úrazech sportovců jde o dny. Nutně jsem potřebovala pomoc. Už nevím jak a kde, ale vyskočila na mě služba DODO. Byla jsem velmi nedůvěřivá, ale i přesto jsem zvedla telefon a vytočila číslo 773 117 890. Vylíčila jsem slečně, o co mi jde, že nutně potřebuji do týdne dostat syna na rezonanci a je mi jedno, kde to bude. Do 2 hodin mi volala zpět, že nás objednali v Pardubicích a za 4 dny jsme měli rezonanci hotovou. Dodnes jsem jim moc vděčná, protože tahle skutečnost urychlila celou léčbu a rekonvalescenci a můj syn se již pěkných pár měsíců zase prohání po trávníku.

Na nějakou dobu jsem na ně zapomněla, ale v době koronavirové jsem často viděla jezdit jejich auta po Praze. V této nelehké době byl DoDo službou, která pro mnohé lidi představovala jediný způsob, jak se důstojně najíst, jak mít potřebné léky a další nezbytnosti. Kurýři DoDo zásobovali i lidi, kteří jsou kvůli karanténě odkázaní na pobyt mezi čtyřmi zdmi. Nikoho nenechali na holičkách. Jsou to hrdinové dnešní doby!

Proto jsem nyní jejich službu vyzkoušela znova a rozhodně ne naposledy. Měla jsem celý den jednání a slíbila jsem Lili, že jí přinesu pastelky a papíry, protože nám na potvoru všechno došlo. V mezipauze jsem vyťukala zprávu do DODO messengeru, že bych nutně potřebovala v hodnotě cca 300 Kč nakoupit věci na malování a nějaké samolepky, které Lili miluje. Během pár minut jsme se domluvili na podmínkách, a že do 2 hodin mi věci přivezou domů. Vážně se mi ulevilo, nejsem z těch, co neplní své sliby. Vše klaplo na jedničku.

Takže tímto chci jen říct, že už nemusíte být superlidi, protože mít svého osobního asistenta je dost cool a ještě k tomu osvobozující. Přehoďte na něj pár svých úkolů v týdnu a uvidíte kolik času ušetříte pro svou rodinu či přátele.

Potřebujete nakoupit, vyzvednout balík, dovézt léky nebo zapomenuté věci, nakrmit své chlupaté mazlíčky...objednejte si DODO přes messenger, SMS nebo chat na webu www.idodo.cz. Má to smysl!