Pro zdraví miminka

25.09.2019

Tenhle článek bude trošku pohled do minulosti. Každá žena touží dát svému miminku to nejlepší a já na tom nebyla jinak.

Vzhledem k tomu, že se mi otěhotnět poměrně dlouho nedařilo, probírala jsem se různými možnostmi, jak čekání urychlit a vytvořit pro své miminko to nejlepší prostředí. Ze široké nabídky na českém trhu jsem si vybrala GS Mamavit. 

GS Mamavit Prefolin® + DHA je kompletní a vyvážená kombinace vitaminů, minerálů,
DHA a EPA navrženo pro maminky a miminka ve všech důležitých obdobích. Kompletně vyvážené složení bylo navrženo tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům. Přispívá ke správnému vývoji a růstu miminka, funkci jeho imunitního systému i normálnímu početí.  A navíc byl vyvinut společně s Ústavem pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí, kde léta pracovala moje maminka.

Správný poměr vitamínů i minerálů je důležité nejen v samotném těhotenství, ale i při plánování a po porodu při kojení. 

Při plánování miminka jsem tedy GS Mamavit brala především kvůli posílení imunity a srovnání organismu před velmi náročným obdobím. A také kvůli obsahu kyseliny listové.

Období těhotenství představuje velkou zátěž pro organismus a v mém věku dvojnásob. Proto hraje důležitou roli vyvážená a zdravá strava i dostatečný příjem vitaminů a minerálů, které příznivě ovlivňují vývoj plodu. 

Příchodem miminka na svět starosti se stravou nekončí. Díky GS Mamavit jsem měla velké množství i kvalitní mléko až do 15 měsíce Lili. Po celou dobu mi pomáhal i dodávat potřebnou energii a zvládl mi i se srovnáním organismu po porodu. 

Prožijte těhotenství ve zdraví a dejte svému tělu i miminku to nejlepší, stejně jako já.

Více informací si můžete přečíst na stránkách GS Mamavit.

Získejte GS Mamavit se slevou nebo ZCELA ZDARMA

Přečtěte si jako první, co je u nás nového