Prádlo, co oči nevidí a tělo necítí

11.03.2020

Napadlo vás někdy, že by podprsenka měla být vaší nejlepší kámoškou a její sladění s kalhotkami, vám může ovlivnit celý den?

Ať tak či tak, kvalitu spodního prádla byste neměli podceňovat. Nevím jak u vás, ale na každodenní nošení upřednostňuji pohodlnost, prodyšnost materiálu, pružnost a přizpůsobivost postavě. Tohle vše pro mě splňuje bezešvé "neviditelné" spodní prádlo Intimidea.

Už jste o něm slyšeli a ještě žádné nemáte v šuplíku? Říkáte si, co na něm všichni vidí? Pak věřte, že ve světě spodního prádla se řadí na pomyslnou špičku. Kvalitní bezešvé prádlo z moderních tkanin je neviditelné a chová se na těle doslova jako druhá kůže. Dokonale přilne k tělu, je prodyšné, neuchovává vlhkost ani zápach a zamezuje zdravotním komplikacím.

V nabídce Intimidea najdete především neutrální barvy jako je bílá, černá či tělová, které se hodí skutečně pod každé oblečení.Je vhodné pod těsné šaty, sukně i kalhoty. Můžete s ním sportovat, jít do práce i večer na party. Klasické prádlo v mnoha případech zviditelní faldy a dokáže shodit celkový dojem jakéhokoliv oblečení. Bezešvé prádlo dokonale sjednotí siluetu. A tvarující bezešvé prádlo navíc dokonale přilne na pokožku, zeštíhlí a vytvaruje postavu. Prostě prádlo pro váš bezchybný vzhled.

Další výhoda, kterou ocení příznivci aktivního životního stylu, sportovci i zaneprázdněné ženy je, že velmi rychle schne a už vůbec ho nemusíte žehlit (teď myslím třeba košilky, kalhotky nežehlím :-))

Takže pokud ještě hledáte spodní prádlo, které bude bavit nejen vás? Pak si jistě vyberete. Na www.intimidea.cz najdete vysoce kvalitní bezešvé spodní prádlo i sportovní oblečení nebo džínové legíny. Širokou škálu bezešvých modelů mají, jak pro ženy, tak i pro muže. A holky "krev a mlíko" tu navíc najdou i skvělé stahovací prádlo, které pomůže zformovat postavu.

Začněte žít kapku italštěji!

Preferujete spíše bezešvé spodní prádlo, nebo klasické bavlněné, se švy, s kosticemi, krajkové...? Dejte mi vědět.

NEZAPOMEŇTE: Do konce března 2020 můžete využít slevový kód MAMA_LI_VE a váš nákup na www.intimidea.cz bude od 10% levnější!