Není pití, jako pití

28.01.2021

Tedy lépe řečeno, nejde o pití, ale v jakém obalu ho máte. Přináším vám jednou za čas vychytávky a tohle je jedna z nich. Skleněná láhev DOPPER z eko eshopu ECONEA.CZ vás dostane na první pohled.

Láhev a sklenička v jednom!

To je prostě první, co vás okamžitě zaujme. Když se potřebujete napít v rychlosti, odšroubujete jen vrchní zploštělé hrdlo. Když chcete dát napít někomu dalšímu, nalijete mu obsah do elegantní polypropylenové skleničky. Celkový design u mě získal deset z deseti bodů. Na první pohled je cítit z této originální lahve ČISTOTA. O to víc v kombinaci čirého borosilikátového skla a bílého uzávěru.

Proč ANO

Protože pitný režim je třeba. A na tuhle minimalistickou nádheru, když položíte při pracovním procesu, vedle sebe na stůl, se vás každý bude ptát. Odkud je? Odpověď je jednoduchá 😊 z Econea.cz.

Ráda bych ale ještě zmínila, další výhody. Láhev DOPPER je vhodná nejen na studené nápoje, ale i na teplé. Objem 400 ml naprosto dostačující. A do myčky (do 65°C) jí můžete vložit bez obav. Navíc za každý prodaný kus přispěje společnost 5 % z ceny na Dopper Foundation, což je nadace, která se snaží zavést vodu do oblastí bez přístupu k pitným zdrojům.

Pro ještě větší plus, doplním, že tahle láhev opravdu NETEČE! A naprosto jednoduše se čistí.

Pro koho úplně NENÍ

Pro mrňousy, co pijí ještě mléko a ani protein s mlékem do ní nepatří. A samozřejmě pro ty, kteří vědí, že jejich ručičky nejsou úplně šikovné a při první příležitosti jí shodí na dlaždice.

Jeden TIP na drink, co vás nakopne

1/3 salátové okurky
2 snítky bylinek
4 tenké plátky citronu nebo limetky

Do láhve nejprve nalijte vodu, přidejte bylinky - můžete je předem trochu promnout, aby rychleji uvolnily aroma - citrusy a okurku a zasypte ledem. Voda potřebuje alespoň 10 minut, aby absorbovala chutě.

Tak na zdraví!

A určitě mrkněte sem: https://www.econea.cz/lahve-na-vodu/, protože tady si rozhodně tu svou stylovou láhev určitě vyberete. A společně s námi kapičku po kapičce naplňujte důležitý sen. O čistých a bujných lesích a oceánech bez plastových ostrovů. Podle průzkumu z roku 2016 ušetříte s jednou lahví Dopper průměrně 40 jednorázových plasťáků ročně. Tak pojďte do toho!