Náramky s duší poety

29.09.2019

,,Keď bás_ním bás_ňou, život je jedna báseň." Darujte sebe, alebo svojim blízkym niečo, čo sa dá vyjadriť len láskavými slovami."  tato nádhera, ale není z mého pera.

Ale z pera Andrejky, která má krásné zaměstnání. Dělá totiž lidem radost. Radost v podobě slov, která následně vryje do designových náramků. Jednoduchost, styl, čistota, to jsou ty slova, co mě ihned napadli, když jsem je před zhruba dvěma měsíci dostala.

Co jsou peace_menka?

Peace_menka [písmenka] veršované na mier_u vznikly z lásky k slovům. Andrejka si slova rozkládá na písmenka a tvoří z nich krátké texty, které vás rozesmějí, potěší, něco připomenou a nebo přinutí zamyslet se. Vždyť jsou to peace_menka. 

Slova milovala už jako malá. Její dědeček ji předčítal básně Miroslava Válka a jeho verše se jí před očima zjevovali jako obrázkové skládačky. Po střední škole odjela do zahraničí studovat žurnalistiku. Dny strávené nad prací si zpříjemňovala tvorbou krátké poezie. Nejdříve v angličtině a po návratu domů v jejím rodném jazyce - slovenštině.

Nakonec se k tomu přidaly designové náramky s nadčasovými přehazovačkami. Nejvíce se nám líbí DOBRO, ZMY ZLOLÁSKU SI TREBA (S)ĽÚBIŤ. Vybrat si můžete už i barvu náramku - stříbrný, zlatý či růžovo zlatý. Každý náramek je samostatně balený v barevné plechove originální krabičce s vlastním označením pro vybraný text a 'peace_menka' kartičkou vloženou dovnitř. 

Zakoupit jedinečný šperk s peace_menky můžete na www.peacemenka.sk

Tvorbu Andrejky sledujte na Instagramu @peace_menka, nové texty tu totiž najdete každý den.

Najděte si ta správná slova pro vaši duši.


Přečtěte si jako první, co je u  nás nového