Nakoupeno s láskou

15.03.2022

Chceš mít vlastního Shoppera? Odpověď zní ano? Pak čti rychle dál:-) tohle tě prostě nadchne. Pokud stejně jako já, častěji využíváš online nákupy potravin, potom rozhodně vyzkoušej platformu Everli, která pochází z Itálie a nyní působí již v 16 městech v České Republice.

První důvod, proč ji vyzkoušet je, že Everli nevlastní žádné sklady, ale za tebe přímo nakupuje tvůj vlastní Shopper. Vybírá z toho nejčerstvějšího, co je v momentální čas v tvém oblíbeném obchodě k dispozici.

Důvěřujte zkušenostem Everli a žijte klidnější život

Druhý důvod je, že Everli nabízí nákup z těch nejčastěji navštěvovaných obchodů. Tedy alespoň mnou:-) V Praze se mi ukazuje Lidl, Tesco, Kaufland a Billa. Tři z nich mám ve vzdálenosti, že musím jet na nákup autem a to prostě kolikrát nestíhám, zbytečně se stresuji a nakonec stejně půlku věcí zapomenu. Takhle si nákup v klidu vyberu na www.everli.cz a jsem spoko. Navíc vytvořit si můžete i nákupní seznam z nejčastěji nakupovaných věcí a to je pak fičák.

Třetí důvod: rychlost doručení. Pokud na nákup spěcháte, pak ho můžete mít do 2 hodin doma, pokud je vám to jedno, pak si vyberete časové okno a Shopper vám ho přiveze na čas. Pro mě ideální hodina dovozu je mezi 8 a 9 ráno, kdy mi k čerstvě vonící kávě Everli doveze měkkou koblihu. A může začít můj pracovní kolotoč.

Čtvrtý důvod je určitě to, že pokud na něco zapomenete nebo chcete ve své objednávce něco změnit, můžete až 30 minut před jejím doručením. A bonus je určitě i to, že pokud objednaný produkt není, Shopper ho buď sám nahradí jiným, podobným, popřípadě to s vámi probere telefonicky a nebo ho nepřiveze, všechno dle vašich preferencích zaškrtnutý během objednávky.

Everli šetří čas i peněženku

A do pětice všeho dobrého a v tomto případě o dost levnějšího:-) Everli má vlastní cashback. Tedy vrácení určitého obnosu z částky zaplacené za nákup:

Sleva 500 Kč na první nákup nad 1000 Kč s kódem VERONIK500. Pozor, platí jen pro prvních 150 zákazníků. Stačí jen při placení vepsat do políčka slevový kód a Everli vám částku odečte.

Sleva 480 Kč na první 4 nákupy (120 kč na každý nákup), stačí se registrovat a přijde email se slevou.

Referral znamená 300 Kč slevu pro vás a 400 Kč pro doporučeného kamaráda, který se zaregistruje a nakoupí s Everli.

S Everli Plus ušetříte za dopravu již od dvou nákupů měsíčně (99 Kč měsíčně/1099 Kč ročně).

Mojí Shopperkou po objednání se stala Lenka. O každém kroku nákupu mě upozornila SMS nebo e-mail. Pokud má zpoždění, informuje vás. Těsně před donáškou nákupu mi zavolala a informovala o tom, který produkt nebyl a čím ho nahradila. Tento osobní přístup je nenahraditelný a velmi milý. Jo a abych nezapomněla, stáhnout si můžete i aplikaci do mobilu, takže další nákup u Everli bude ještě rychlejší.

Nakupovat s Everli můžete, pokud jste z jednoho z těchto měst: Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Liberec, Plzeň, Havířov, České Budějovice, Kladno, Ústí nad Labem, Pardubice, Hradec Králové, Opava, Frýdek-Místek, Most, Zlín.