Jedu na Yedoo

15.09.2019

Tůtů, jedů! Ozývá se dnes a denně každé ráno a Lili stojí s helmou a svým novým odrážedlem u dveří. Ten název nás prostě baví.

Dalo nám to poměrně dost práce a hledání nového odrážedla. Potřebovali jsme vyladit barvu, bezpečnost, design... Před nákupem, jsme ho tedy chtěli přeci jen i vidět na vlastní oči a především ho vyzkoušet. Proto jsme se sebrali a sjeli kopec do Showroomu Yedoo na Radlické ulici v Praze. 

Ujala se nás velmi milá paní a ukázala nám výběr odrážedel pro malé draky. Tohle odrážedlo Yedoo TooToo v candy pink barvě (chápejte, že Lili musí ladit třeba i s kabelkou) byla jednoznačně láska na první pohled a samozřejmě i na první jízdu. Ta naše holka z něj prakticky od té doby neslezla.

Tůtů, uhni, jedů! Je nejpopulárnější dětské odrážedlo! Hvězda své třídy! Lehké, rychlé, bezpečné a jednoduše ovladatelné. Odchovalo už tisíce dětí a Lili bude další. Váží pouhých 3,7 kg, což je naprosto super. 

Najdete u něj i spoustu promyšlených detailů - doraz proti přetočení řídítek, anatomické sedlo, madla s vyztuženými konci pro maximální bezpečnost či funkční brzdu se skvěle převodovanou juniorskou brzdovou páčkou. 

Hliníkový rám Yedoo TooToo má vše sladěné tak, aby zvládnutí rovnováhy na dvou kolech a bohatá zásoba podnětů pro rostoucí mozek byly ještě snadnější a bezpečnější. Pro děti i jejich mechaniky. 

Více o produktech značky Yedoo najdete zde: https://www.yedoo.eu

Přejeme vám šťastný výběr!

Přečtěte si jako první, co je u nás nového