FIT-DAY, blaho pro žaludek nejen sportovců 

20.10.2019

Nejen, že miluji zdravé doplňky stravy, ale i firmy s příběhem. A taková je i značka FIT-DAY. Díky našemu fotbalistovi ji už celkem dlouho znám, ale až teď, u psaní tohohle článku, jsem si uvědomila, co za každým produktem stálo úsilí.

Jitka a Jakub Molnárovi se před pár lety rozhodli změnit svůj životní styl. Přestali kupovat olej, cukr, mouku a další suroviny a začali si sami doma vyrábět zdravé proteinové snídaně. Nakonec koupili továrnu a šli s nimi do světa pod názvem FIT-DAY.

Doma mám kromě Lili i úspěšného fotbalistu a co si budeme povídat, při zápřahu dvoufázových tréninků a zápasů, jeho tělo proteiny nutně potřebuje. Když nám trenér poprvé řekl, že by Venda měl pít protein, ale má být přírodní, byl to pro nás trošku oříšek. Všechny, které jsem našla, byly vždycky ze zahraničních eshopů a často mu nesedla chuť. Až jsem se dopracovala k Fit-day.

Nejen, že chuťově mu jejich Fit-day Protein Čokoláda sedl, ale navíc je 100% přírodní, bez chemie, bez laktózy, sóji a přidaného cukru a to pro mě jako pro mámu bylo rozhodující. Z 96 % je vstřebatelný do lidského organismu, což je úžasné číslo.

Já jsem si pro změnu oblíbila Fit-day smoothie (hlavně banánový). Nemusím pořád myslet na čerstvé ovoce nebo si to mohu namíchat. Použité suroviny jsou opět 100% přírodní. Najdete v nich čerstvé ovoce a zeleninu, kakao z Ekvádoru a ten nejlepší protein vyrobený z hrachu a rýže. Super, když potřebujete trochu zhubnout. A energii budete mít celý den.

Co jsem doteď neznala byly proteinové koláče. Miluji vychytávky a tohle taková "superfood" vychytávka je. Čokoládový a skořicový Mugcake prostě musíte zkusit. Pokud pečete v mikrovlnce, máte hotovo za minutu a půl. Žádná dlouhá příprava. Stačí prášek a voda. A když si dáte i práci se zdobením, pak je to nádhera pro oči a blaho pro žaludek.

Celou nabídku Fit-day najdete na www.fit-day.cz

Přečtěte si jako první, co je u nás nového