Festival plný LEGO® kostiček v Letňanech!

24.05.2022

A my s Lili máme tu milou povinnost vás na tento skvělý FUN Festival s Muzeem Lega v OC Letňany pozvat. Pojďte to s námi zažít a zabookujte si volnou sobotu a neděli 28. - 29. května.

Festival plný kostiček bude trvat dva dny a to od 11 hodin až do šesté odpoledne. A, že se máte na co těšit, vám asi říkat nemusíme. Takže si to pojďme pěkně zrekapitulovat, co tam na vás vlastně čeká.

Fun Festival Stage najdete jako obvykle dole ve foodcourtu a v prvním patře v relax zóně.

Přivítáme se v jedenáct a už o 15 minut později spustíme Horské kolo zábavných úkolů, za které získáte i první super ceny (připravené pro vás jsou například vstupenky do Muzeum Lega, ubytování v hotelu Muzeum Lega, stavebnice LEGO® a spousty dalších cen.) A pokud začátek nestihnete, nevadí, soutěže budou pokračovat každou hodinu a vždy si zasoutěžíte o krásné a atraktivní ceny. O jaké? Nechte se překvapit:-)

Trochu se zahřát a prohýbat je nutné. A přeci to nebudeme dělat bez hudby. Od 11.40 nám k tomu LEGO® šílenství postupně zahraje DJ Mill Witt a DJ H4n Zz.

A teď pozor, zapište si do kalendářů. 12.00 totiž zahájíme hlavní sobotní ART soutěže a to nahoře v naší Relax zóně. Jestli jste vyhráli se dozvíte až na konci každého dne, nicméně tu najdete i Kiddům Fun Zónu, kde se budete moct učit stavět a programovat s LEGO® Education, takže vám čas při tom čekání pěkně rychle uteče. Věkově budou stanoviště rozdělena pro děti, jako je Lili, 4-6 let s LEGO® Duplo® mechanikou, LEGO® SPIKE Essential robotika pro děti 6-8 let a pro věk 9+ je nachystána LEGO® SPIKE Prime robotika. Houpačka, Kolotoč, Káča nebo Minigolf, u všeho se pobavíte a něco nového naučíte.

Těšit se můžete i na duo Johana Adéla Novotná & Anna Erlebachová, které vám vyrazí dech svou hrou na saxíky nebo si pořádně zarapovat v LEGO® freestyle show s Pivothem.

Zároveň bude nachystána i velká freeplay plocha LEGO® a DUPLO®, Sumo robotů LEGO® Mindstorms®, které si sami naprogramujete, rozdáte si to s LEGO® auty na dálkové ovládání, najdete tu i Velké soft LEGO® a naší ART zónu, do které průběžně přispějete vlastními díly.

Zdá se vám to na sobotu, jako prima nadupaný program? Pak věřte, že v neděli to bude ještě s nášupem. Navíc totiž k tomu všemu vystoupí dětská taneční skupina Black Fish CLAN a předvede vám Breakdance Show & Battle, muzikálová zpěvačka Sára Hoblová z divadla Karlín vám zazpívá pár známých písniček a rapper Black Fish to rozjede s Hip Hop vystoupením.

Po celé dva dny se dozvíš spoustu zajímavostí ze světa LEGO® kostiček. Tak, co přijdete? Těšíme se, že vás potkáme!


P.S. Jako bonus vám sem přihodím super soutěž na Instagramu @oc.letnany o super LEGO ceny. Losování 3 výherců proběhne v pátek 27. května 2022 ve  12.00!