Dárky s vůní dřeva

09.11.2020

Každý rok se snažím přijít na Vánoce s něčím novým. Ať už je to v rámci dekorace nebo dárků. Letos jsem si vybrala, pro ztvárnění svých představ, českou firmu Katuan´s.

Mnoho lidí se v předvánočním shonu dostane k vymýšlení dárků až krátce před Vánoci. A právě proto vám přináším tip na dva super dárky, které voní dřevem, od malého českého výrobce. Na dodání mají jen pár dnů, vše naprosto originální, kvalitně zpracované a tak krásně vonící po dřevu.

Jak darovat peníze?

Synátor je už skorodospělák, takže vymýšlet pro něj dárek je více než o nervy. Hlavně pro babičku s dědou. Proto jsme se společně rozhodli, že mu zabalí pod stromeček peníze. Ale nastala zásadní otázka jak. Přece je tam jen tak nehodíme v obálce. Zachránila mě Katuan´s, kde jsem objevila nádherné dřevěné krabičky na darování peněz.

Ta naše...

Krabička má výšku 1,3cm, takže bankovek se do krabičky vleze opravdu hodně. Přála jsem si, aby ta naše byla opravdu od srdce a tak jsem se s Evou z Katuan´s domluvila, že mi dovnitř vygravíruje speciální nápis: "Vendo, jsem tvá kouzelná krabička, kde vždycky najdeš kousek ke splnění svého snu. Vždy budeme s tebou babička, děda a Víťa"

Vybrat si můžete i z již nabízených textů nebo zda jí chcete více či vůbec opálenou. Prostě, co vás napadne, Katuan´s se pokusí splnit podle vašeho přání.

Není koule jako koule

A jsme u druhého tipu. Nemám ráda kýčové Vánoce, alá plastové koule na stromku a barevné silonové řetězy. U nás to chodí pěkně po staru, živý stromeček, kapr ve vaně a staročeské zdobení - sušené ovoce, vanilka, dřevěné kouličky - prostě vše co vás napadne z přírodního zdobení. A proto jsem si u Katuan´s vybrala dřevěné výřezy kouliček se jmény. Ony jsou to vlastně jmenovky na dárky, ale u nás budou viset na stromečku.

Doporučuji navštívit tento úžasný svět razítek, výřezu a šablon www.katuans.cz a vybrat si vše podle svého gusta. 

Slevový kód na 10% s platností do 3: listopadu 2020 na www.katuans.cz je MAMALIVE